۱۹ آبان ۱۴۰۰ | 18:44
کد خبر : 68669

تجلیل از مدیرعامل فولاد سنگان در اجلاس سرآمدان اقتصاد ایران

بزرگترین گردهمایی سرآمدان اقتصاد ایران ۱۱ آبان‌ماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین المللی شهید بهشتی برگزار و تندیس زرین مدیر برتر اقتصادی به دکتر امرایی، مدیرعامل شرکت فولاد سنگان اهداء شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از معدن‌نامه، بزرگترین گردهمایی سرآمدان اقتصاد ایران ۱۱ آبان‌ماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین المللی شهید بهشتی برگزار شد. در این اجلاس تندیس زرین مدیر برتر اقتصادی به دکتر امرایی، مدیرعامل شرکت فولاد سنگان اهداء ‌و از ایشان تقدیر شد.

این گردهمایی که از جمله بزرگترین گردهمایی سرآمدان اقتصاد ایران بشمار می رود با عنایت به بیانات مقام معظم رهبری درخصوص تولید ملی و جلب اعتماد مردم، ابلاغ سیاست های کلان اقتصاد مقاومتی به سران سه قوه و لزوم بررسی و تبیین ابعاد مختلف آن از سوی مراکز دولتی، علمی و دانشگاهی به منظور اجرای کامل سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی مبنی بر تدوین و اجرای سند جامع و تحول نظام استانداردسازی کشور در راستای اقتصاد مقاومتی و حمایت از جهش تولید شکل گرفته است.
هماهنگی با برنامه اقتصادی دولت سیزدهم مبنی بر افزایش میانگین رشد اقتصادی بدون نفت، جهت‌گیری اقتصادی مبتنی بر منابع و نوآوری، توجه به نخبگان و استفاده از فناوری‌های نوین در راستای بهبود کیفیت و شناسایی حوزه‌های سرمایه‌گذاری و فراهم‌کردن زیرساخت‌ها از اهداف اصلی برگزاری این اجلاس بود.

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ