۱۹ آبان ۱۴۰۰ | 18:36
کد خبر : 68640

فولاد صادراتی “کچاد” در صدر گران‌ترین محصول

بیشترین فروش محصولات این شرکت معدنی در اختیار «کنسانتره آهن (خشک)» با ۵۲۸،۰۰۷ تن بوده که نرخ فروش این محصول ۲,۹ میلیون تومان در ازای هر تن اعلام‌شده است.

به گزارش برداشت روز، به نقل از بورس نیوز، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در مهرماه سال جاری مجموع فروش محصولات در بازار داخلی و صادراتی طی این دوره یک‌ماهه برابر با ۱،۳۳۶،۳۳۹ تن ارائه کرده و میزان فروش محصولاتی که از ابتدای سال مالی تا انتهای مهرماه به فروش رفته برابر با ۸،۷۸۹،۸۰۰ تن بوده، همچنین میزان سرمایه ثبت‌شده طی این دوره ۵۵,۵۰۰ میلیارد ریال بوده است.

میزان فروش محصولات معدنی و صنعتی چادرملو
بر پایه این گزارش، مقدار فروش محصولات “کچاد” نسبت به ماه گذشته با اُفت ۱۷ درصدی روبه‌رو بوده و همچنین از ابتدای سال مالی تا انتهای مهرماه سال جاری میزان فروش این شرکت به میزان ۹ درصد افزایش پیداکرده است.

بیشترین فروش محصولات این شرکت معدنی در اختیار «کنسانتره آهن (خشک)» با ۵۲۸،۰۰۷ تن بوده که نرخ فروش این محصول ۲,۹ میلیون تومان در ازای هر تن اعلام‌شده، گران‌ترین محصول شناسایی‌شده این شرکت معدنی مربوط به فولاد صادراتی با نرخ ۱۳,۲ میلیون تومان در ازای هر تن ارائه شده است.

همان‌طور که در متن فوق ملاحظه کردید «کنسانتره آهن (خشک)» پر فروش‌ترین محصول کچاد بر اساس آمار‌ها بوده، پس از این محصول بیشترین فروش مربوط به «گندله» با ۲۵۴،۰۳۵ تن بوده و نرخ فروش ۴,۱ میلیون تومانی را از خود بر جای گذاشت.

♦️ تلاش میکنیم با اتکاء به دانش و تجربه 14 ساله خود در بورس سهام ایران بهترین پورتفو را پیشنهاد و سودآورترین سهام را برای شما تحلیل و تشریح کنیم.

جویندگان سهام طلایی

https://t.me/GoldenStockQuesters

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ