۱۶ آبان ۱۴۰۰ | 18:33
کد خبر : 68217

در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی صورت گرفت؛

برگزاری همایش بزرگ کودکان مبتلا به سرطان در استان مرکزی با حمایت بانک ایران زمین

در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی سازمانی همایش حمایت از کودکان مبتلا به سرطان استان مرکزی با حمایت بانک ایران زمین در اراک برگزار شد.

به گزارش برداشت روز، در این همایش که با حضور مدیر امور شعب استان های قم، اصفهان، مرکزی، چهارمحال و بختیاری و انجمن حامی یار(حامی کودکان مبتلا به سرطان) برگزار شد، از حامی کارت رونمایی شد.

وحید علیزاده مدیریت مناطق استان های اصفهان، مرکزی، قم، چهارمحال و بختیاری گفت: بانک ایران زمین اجرای مسئولیت اجتماعی را یکی از اولویت های مهم خود می داند و با توجه به اینکه بانک یک بنگاه اقتصادی است، علاوه بر اینکه در زمینه های اقتصادی فعالیت دارد و در اهداف عالی کشور نقش به سزایی را ایفا می کند؛ تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا در بحث فعالیت های مسئولیت اجتماعی هم بتواند نقش به سزا و موثری را در جامعه از خود به یادگار گذارد.

وی در ادامه اظهار داشت: خوشبختانه این افتخار در استان مرکزی نصیب بانک ایران زمین شده که به عنوان یک یار و یاور و یک حامی در کنار عزیزان حامی یار در جهت حمایت از کودکان سرطانی قرار بگیرد.

علیزاده افزود: بانک ایران زمین در راستای تلاش های مسئولانه خودش در منطقه آمادگی دارد که موسسه حامی یار را حمایت کند.

در ادامه موسسه خیریه حامی یار با حضور علیزاده و دوتن از کودکان تحت پوشش این موسسه از طراحی کارت دبیت حامی یار رونمایی کرد.

در ادامه صوفی مدیر عامل موسسه خیریه حامی یار گفت: این موسسه در سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را شروع و با تشکیل واحد های خدماتی حمایتی، آموزشی، روابط عمومی، مالی، اداری و منابع انسانی با همت حضور داوطلبان و حمایت نیکوکاران مجموعه خدماتی را به کودکان مبتلا به سرطان ارائه می دهد و تاکنون مسیر موفقیت خود را طی کرده است.

شایان ذکراست در این مراسم دکتر بختیاری فرماندار استان مرکزی، دکتر غلامی مهر آبادی قائم مقام دفتر حفاظت از منافع جمهوری اسلامی ایران در واشنگتن، مدیر عامل شرکت نفت امام خمینی شازند ، دکتر جمالی ریاست دانشگاه علوم پزشکی اراک، دکتر قربانی عضو محترم شورای اسلامی اراک، دکتر فلاحتی رئیس بخش خون و دکتر اکرمی معاون محترم استاندار از دیگر میهمانان شرکت داشتند.

منبع:روابط عمومی بانک ایران زمین

 

لباس کار صنعتی‌ | تجارتخانه آراد برندینگ