۰۸ آبان ۱۴۰۰ | 18:38
کد خبر : 67108

امام جمعه بهاباد؛

از رویکرد چادرملو به بهاباد تشکر می کنم

امام جمعه بهاباد درخطبه های نمازجمعه این هفته با اشاره به سفر استاندار به این شهر گفت: استاندار در بازدید از راه بهاباد به نایبند دستور صریح دادند که یک ماه آینده می آیند. ٢١ روز به وعده استاندار باقی مانده خواهش میکنیم درموقع تعیین شده بیایید و ببینید آیا راه پیشرفت داشته یانه، زیرا این راه جزو حساس ترین و فنی ترین نقطه توسعه بهاباد است .

به گزارش برداشت روز، حجت الاسلام بشکانی، امام جمعه بهاباد ضمن تشکر از رویکرد مسئولان چادرملو نسبت به بهاباد گفت: ما یک خواهش داریم و این است شما که اقدامات لازم را انجام می دهید؛ شایسته است آن را به کمال برسانید. زیرا در بهاباد یکی از ضروری ترین وحساس ترین مسئله، یک بیمارستان مجهز است و ما در فاصله دوری از مرکز استان قرار داریم. مجوز این بیمارستان هم گرفته شده و این را بیائید بسازید و در ساخت آن کمک کنید.

وی افزود: البته یکی از دوستان در شهر دیگری، از مسئله چادرملو گلایه کردند و من از این جهت می گویم بی انصافی میکنید چرا که چادرملو کم نگذاشته است.

امام جمعه بهاباد گفت: بیائید کمی در دایره انصاف حرکت کنید؛ ما به هر جهت تشکر میکنیم؛ اما خواهشمان این است که این بیمارستان جزو ضروریات کار ما هست.