۰۱ آبان ۱۴۰۰ | 19:04
کد خبر : 66412

خبر خوش «شستا» به سهامداران

پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه عملکرد منتهی به خرداد ۱۴۰۰، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در روز گذشته، با تلاش هیات مدیره "شستا" طی چند روز آینده، سود سهام این هلدینگ سرمایه‌گذاری، پرداخت خواهد شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از بورس۲۴ پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه عملکرد منتهی به خرداد ۱۴۰۰، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در روز گذشته، با تلاش هیات مدیره “شستا” طی چند روز آینده، سود سهام این هلدینگ سرمایه‌گذاری، پرداخت خواهد شد.

محمود ملکوتی خواه ، عضو هیات مدیره و قائم مقام شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی گفت: با تلاش هیات مدیره “شستا” و به میمنت میلاد پیامبر مهربانی ها و هفته وحدت ، همچنین با مساعدت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و تسویه وجوه ، سود سهام سهامداران حقیقی از طریق سامانه سجام و از تاریخ ۵ آبان ماه ۱۴۰۰، طی سه روز به حساب سهامداران واریز خواهد کرد.

وی افزود: ضمنا سهامداران حقوقی می توانند از تاریخ ۵ ابان ماه جاری ضمن مکاتبه با شرکت و اعلام شماره حساب، نسبت به واریز سود سهام خود اقدامات لازم را انجام دهند.

قائم مقام “شستا” افزود: به زودی جزئیات نحوه پرداخت سود سهام از طریق سامانه کدال، به اطلاع همه سهامداران خواهد رسید.

♦️ تلاش میکنیم با اتکاء به دانش و تجربه 14 ساله خود در بورس سهام ایران بهترین پورتفو را پیشنهاد و سودآورترین سهام را برای شما تحلیل و تشریح کنیم.

جویندگان سهام طلایی

https://t.me/GoldenStockQuesters

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ