۲۸ مهر ۱۴۰۰ | 19:30
کد خبر : 66249

سرپرست مدیریت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی صندوق تأمین خسارت‌های بدنی مطرح کرد؛

۹ انتصاب جدید در شعب صندوق تامین خسارت‌های بدنی

مجتبی نادری سرپرست مدیریت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی صندوق از 9 انتصاب جدید در شعبات صندوق خبر داد و گفت: روسای منتخب با نظر به تجارب و تعهد و سوابق ارزشمندشان منصوب شدند.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی صندوق تأمین خسارت‌های بدنی؛ نادری با اشاره به رویکرد خدمت و حمایت از اقشار آسیب‌پذیر اظهار داشت: جهت ارتقاء نقش جایگاه صندوق ، بهره‌گیری و هم‌افزایی از تجارب و مهارت‌هادر جهت حرکت در مسیر دستیابی به اهداف صندوق در رفع چالش‌ها و دغدغه‌های آسیب‌دیدگان از خسارات، روسای ۹ شعبه در سراسر کشور، طی احکام جداگانه‌ای آقایان علی خوشکام، عباس معتمد، علی یاسمی، محمد حاجی باشی، امین بهرامی و ابراهیم یوسف وند که به ترتیب شعبات اصفهان، شعبه بوشهر، شعبه خرم آباد، شعبه قم، گرگان و همدان انتخاب شدند.
نادری اضافه کرد: آقایان عارف شاطری، حسن علی کلهر، خانم فاطمه خالقی به ترتیب از شعبات اهواز، قزوین و مازندران که پیش از این عهده دار ریاست این شعب بودند به سمت مدیریت شعب منصوب شدند.
سرپرست مدیریت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی اظهار امیدواری کرد؛ با اتکال به ایزد متعال و بکارگیری از تمامی امکانات و ظرفیت‌های موجود و مشی خردمندانه مدیران و روسای منتخب در راستای تحقق اجرایی رسالت صندق نقش مؤثری برداشته شود و در ظل توفقیات حضرت ولی عصر (عج) مزید توفیقات شان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ