۰۹ مهر ۱۴۰۰ | 18:24
کد خبر : 64116

پیام مدیرعامل شرکت بیمه حکمت به کارکنان این شرکت

بسمه تعالی

اینک که شرکت بیمه حکمت ، با زحمات بنیانگذاران آن و با تکیه بر مدیران مجرب و توانمند و همچنین تلاش و همراهی کارکنان جوان و متعهد، به جایگاه والایی دست یافته است، با توجه به ظرفیت های کلان اقتصادی در شرایط کنونی کشور، لازم است تا این فرصت استثنایی را قدردانسته و با تجهیز و بسترسازی همزمان با تحولات اقتصادی، پیشرفت و اعتلای هرچه بیشتر نام و جایگاه شرکت بیمه حکمت را به دست آوریم.

ما با بهره گیری توامان از جوانان هوشمند و صاحب دانش و نیروهای مجرب و کارآزموده ماموریت و چشم اندازمشخصی برای شرکت پیش بینی و تعریف کرده ایم که می بایست تا پایان سال ۱۴۰۴ به آن دست یابیم. برای حصول چشم انداز تعیین شده، پروژه ها و برنامه های متعدد عملیاتی پیش بینی شده که باید با مشارکت و همکاری کلیه مدیران و کارکنان به اجرا درآیند.

بر اساس افق آینده ترسیم شده در چشم انداز و پیروی از استراتژی سازمانی، معتقدم تا با به کارگیری استراتژی دانش محور و با به خدمت گرفتن فن آوری روزآمد و نیروی جوان، هدف گذاری درست و حرکت برنامه ای، اطمینان و اعتماد به سرمایه های انسانی، پویایی سازمانی را حفظ نموده و با جذب پرتفوی کم ریسک و متنوع ضمن شناخت صحیح از فرصتها با چابکی و سرعت عمل به موقع ، چالشها را با موفقیت طی نماییم.

امید واثق دارم شرکت بیمه حکمت به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید ، همواره تلاش کند گام های مثبتی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا موجب تأمین رضایت حداکثری مشتریانش به خصوص سهامداران عزیز را داشته باشد.

نیما مومنی زاده

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره بیمه حکمت