۲۴ شهریور ۱۴۰۰ | 19:25
کد خبر : 62617

با حکم مدیر عامل صورت گرفت:

دو انتصاب جدید در بیمه آسیا

سرپرست معاونت بیمه های اشخاص و مسئولیت ومشاور عالی مدیرعامل در بیمه های اشخاص و مسئولیت معرفی شدند.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا،مراسم معارفه معاونت بیمه های اشخاص و مسئولیت بیمه آسیا با حضور مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بیمه آسیا معاونان مدیرعامل و مدیران حوزه بیمه های اشخاص و مسئولیت برگزار شد،

در مراسم مذکور ژیلا رضوی به عنوان سرپرست معاونت بیمه های اشخاص و مسئولیت و مهدی شریفی به عنوان مشاور عالی مدیرعامل در بیمه های اشخاص و مسئولیت معرفی شدند.

مسعود بادین، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا ضمن قدردانی از معاون پیشین بیمه های اشخاص و مسئولیت، انتخاب یک خانم به عنوان معاون فنی در بیمه آسیا را اتفاقی ارزنده و در خور توجه در صنعت بیمه توصیف کرد.
مدیرعامل بیمه آسیا، خانم رضوی را فردی فنی و توانمند توصیف کرد و افزود: این انتخاب، ناشی از نگاه مثبت و واقع گرایانه و همچنین اعتماد سازمان به همکاران خانم در شرکت بیمه آسیاست که نیمی از نیروی انسانی توانمند شرکت را تشکیل می دهند و هم در حوزه های ستادی و هم در شبکه فروش، نشان داده اند که به شایستگی و با مسئولیت پذیری بالا به انجام امور محوله می پردازند و نقش بسیار برجسته ای در موفقیت ها و افتخارات بیمه آسیا دارند.
مسعود بادین نقش زنان در صحنه اجتماعی و صحنه اقتصادی را بسیار تاثیرگذار توصیف کرد و تاکید نمود، باید از این ظرفیت بیش از بیش در صنعت بیمه استفاده کرد.
گفتنی است، با حکم مدیرعامل بیمه آسیا، خانم ژیلا رضوی به سمت سرپرست معاون بیمه های اشخاص و مسئولیت این شرکت و آقای مهدی شریفی نیز به عنوان مشاور عالی مدیرعامل بیمه آسیا در بیمه های اشخاص و مسئولیت منصوب شدند. شریفی همچنین به نمایندگی از بیمه آسیا، عضو هیأت مدیره بیمه اتکایی امین نیز می باشد.