۱۰ شهریور ۱۴۰۰ | 19:48
کد خبر : 61128

در بازدید مدیر عامل شرکت نفت ایرانول عنوان شد:

افتتاح پروژه موم گیری پالایشگاه روغن سازی تهران، بهمن ماه

پروژه موم گیری پالایشگاه روغن سازی تهران به لحاظ فیزیکی 18% پیشرفت داشته و تمام تلاش بر این است،تا بهمن ماه سالجاری افتتاح گردد.

به گزارش برداشت روز، زارع پور اشکذری، مدیر عامل شرکت نفت ایرانول روز سه شنبه از روند اجرایی پروژه موم گیری پالایشگاه روغن سازی تهران بازدید کرد.
بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت نفت ایرانول، وی ضمن قدردانی از پرسنل و مدیران پالایشگاه روغن سازی تهران بیان نمودند: پروژه موم گیری از مهم ترین پروژه های شرکت نفت ایرانول می باشد که قرارداد آن در سال گذشته منعقد و با توجه به وعده ای که در مجمع عمومی عادی سالیانه به سهامداران داده شد با پیگیری ها انجام شده روند اجرایی آن سرعت و شتاب بیشتری گرفت.
وی افزود: انشاالله در سال تولید، پشتیبانی ‌ها و مانع‌زدایی‌ها با بهره برداری از این پروژه شاهد افزایش راندمان تولید روغن پایه ومرغوبیت محصولات وهمچنین افزایش سوددهی درشرکت خواهیم بود.
همچنین در این بازدید سید میلاد حسینی معاونت تولید و بهره برداری ضمن ارائه گزارش از روند اجرایی پروژه تاکید کرد تا کنون پروژه به لحاظ فیزیکی ۱۸% پیشرفت داشته و تمام تلاش بر این است که با همدلی و خرد جمعی پرسنل ومدیران مرحله اول پروژه تا بهمن ماه سالجاری افتتاح گردد.