۰۹ تیر ۱۴۰۰ | 19:38
کد خبر : 54776

پیام تبریک روز صنعت و معدن از سوی مدیرعامل تاصیکو

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین ضمن تبریک روز صنعت و معدن، گفت: تاصیکو ضمن تحقق تمامی اهداف ترسیم شده در سال ۱۳۹۹، توانست بسیاری از قطعات و ابزار های حوزه معدن و صنایع معدنی را بسازد و شعار بومی سازی را محقق کند.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی صدرتامین؛ غلام رضا سلیمانی، مدیرعامل تاصیکو طی پیامی به خانواده بزرگ معدن و صنایع معدنی کشور و در راستای تحقق برنامه های حوزه معدن و بومی سازی قطعات و مواد اولیه که پیشتر به کشور وارد می شدند ، گفت: تردیدی نیست که کسب چنین موفقیت هایی ثمره تلاش کارگران سختکوش در معادن و صنایع کشور بخصوص شرکت های صدرتامین است. جا دارد به پاس کسب چنین موفقیت هایی یادی کنیم از ۲ جوان معدن کار حادثه معدن زغال سنگ طزره دامغان وابسته به شرکت ذوب آهن اصفهان جان به جان آفرین تسلیم کردند.

 

 

متن کامل پیام به شرح ذیل است؛

 

همکاران محترم خانواده بزرگ صدرتامین

فعالان و دست اندرکاران عرصه معدن و صنایع معدنی

سلام علیکم؛

تردیدی نیست که بخش معدن به عنوان عامل مولد اشتغال پایدار در افزایش تولید ناخالص ملی و درآمد سرانه و همچنین رشد اقتصادی کشور نقشی بسزا و در خور توجه دارد و بر همه تصمیم‌گیران، سیاست‌گذاران و اندیشمندان است که در تدبیر امور کشور به این بخش که از مهم‌ترین عوامل جهش اقتصادی در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال ” تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها” هوشمندانه نام گذاری شده است، نگاهی اندیشمندانه داشته باشند.

برادران و خواهران؛

شرکت سرمایه گذاری صدرتأمین از ۲ سال گذشته تا به امروز مأموریت خود را در راستای ارزش آفرینی برای کلیه ذینفعان و ارتقاء ارزش بلندمدت دارایی سهامداران و سودآوری پایدار تعریف کرده است که رصد این مهم از طریق بررسی عملکرد شرکت ها در حوزه های تخصصی معدن و صنایع معدنی و توسعه فعالیتهای نوین و دانش بنیان در بخش معدن و صنایع معدنی ممکن است.

تاصیکو امروز در حوزه استفاده از منابع داخلی به بلوغی منحصر به فرد دست یافته است به طوری که صدرتامین با راه اندازی شرکت شتابدهنده صدر فردا و حمایت از دانش و توان جوانان ایران عزیز توانست بسیاری از قطعات و ابزار های حوزه معدن و صنایع معدنی را بسازد و شعار بومی سازی که پیشتر بیان کرده بود را محقق کند.

اینک و در آستانه روز ملی صنعت و معدن باید دست‌یابی به چنین موفقیت هایی را جشن بگیریم و با همکاری و هم‌دستی همه بخش‌های صنعت و معدن مسیری که طی کرده ای را به پایان برسانیم.

تردیدی نیست که کسب چنین موفقیت هایی ثمره تلاش کارگران سختکوش در معادن و صنایع کشور بخصوص شرکت های تابعه صدرتامین است. جا دارد به پاس کسب چنین موفقیت هایی یادی کنیم از ۲ جوان معدن کار که در حادثه معدن زغال سنگ طزره دامغان وابسته به شرکت ذوب آهن اصفهان جان به جان آفرین تسلیم کردند.

اینجانب به عنوان عضوی از خانواده ۲۰ هزار نفری صدرتامین این روز را به شما عزیزان و خانواده های محترمتان تبریک می گویم و امید است در سایه الطاف الهی و همراهی شما برادران و خواهران و تمامی بخش های سیاستگذار و اجرایی کشور بتوانیم سایر اهداف حوزه معدن و صنایع معدنی و آرمانهای نظام مقدس اسلامی در افق‌های دور و نزدیک را محقق کنیم.

 

غلامرضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین