۰۸ تیر ۱۴۰۰ | 19:22
کد خبر : 54608

قدردانی شرکت بهداش از سرعت عمل بیمه البرز در پرداخت خسارت

شرکت شیمیایی بهداش از بیمه البرز به خاطر پرداخت سریع صد میلیارد ریال به صورت علی الحساب خسارت آتش‌سوزی به این شرکت تولیدی قدردانی کرد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بیمه البرز، پیام علی‌شاه،‌ مدیرعامل شرکت شیمیایی بهداش با ارسال لوح قدردانی به مدیرعامل بیمه البرز از این شرکت قدردانی کرد و اظهار داشت: به خاطر پرداخت خسارت علی‌الحساب صد میلیارد ریالی بیمه البرز که یاریگر این واحد تولیدی در سطح ملی و بین‌المللی شد از شرکت بیمه البرز قدردانی می‌کنیم.

وی ادامه داد: خداوند را سپاسگزاریم که به کمک مدیران و مشاوران تخصصی حوزه بیمه، شرکت بیمه‌ای را انتخاب کردیم که علاوه بر توانگری و تخصص در صنعت بیمه، فرهنگ غنی تعامل حرفه‌ای را با بیمه‌گزار از مرحله تحلیل ریسک، ‌صدور بیمه‌نامه و به ویژه در هنگام پرداخت خسارت به معنای واقعی ترجمه کرده است.

این گزارش حاکی است، شرکت شیمیایی بهداش واقع در شهرک صنعتی لیا قزوین ۱۸ اردیبهشت سال جاری دچار حادثه آتش‌سوزی شد و بلافاصله پس از وقوع حادثه و در کم‌تر از ۲۴ ساعت کارشناسان ارزیاب خسارت بیمه البرز به محل اعزام شدند و شرکت بیمه البرز ۲۶ خرداد،‌ صد میلیارد ریال به صورت علی الحساب به این شرکت تولیدی، خسارت پرداخت کرد.