۱۷ خرداد ۱۴۰۰ | 22:35
کد خبر : 52357

رشد بیش از ۶۰ درصد پرتفوی منطقه در استان های سمنان و گلستان شرکت بیمه پاسارگاد

پرتفوی به دست آمده در منطقه ۴ بیمه پاسارگاد در استان های سمنان و گلستان بالغ بر ۲ هزار و۴۰ میلیارد ریال در سال ۱۳۹۹ بوده است که نسبت به سال قبل از آن از رشد ۶۰ درصدی برخوردار بوده است.

به گزارش برداشت روز، محمدرضا قوی پنجه مدیر منطقه ۴ بیان کرد: در راستای تحقق اهداف شرکت با تمرکز بر فروش بیمه های عمر و تأمین آتیه تعداد بیمه نامه های صادره در سال ۱۳۹۹ در رشته عمر و تأمین آتیه تعداد ۸۷ هزار و ۳۰ فقره بیمه نامه بوده که در مقایسه با سال گذشته تعداد ۲۶هزار و ۱۶۸ فقره بیمه نامه عمر و تأمین آتیه بیشتری در استان های سمنان و گلستان صادر شده است.

همچنین حق بیمه های وصولی بیمه های زندگی در سال ۱۳۹۹ هزار و سیصد و نود میلیارد ریال بوده در مقایسه با سال گذشته بیش از ۶۸ درصد رشد داشته است. باتوجه به توسعه فروش بیمه های عمر و تأمین آتیه ، ارایه خدمات ارزنده به بیمه گذاران نیز همواره از اولویت بالایی در منطقه برخوردار است که علاوه بر آموزش همکاران شعب جهت کاهش زمان ارایه خدمات ، شعبه تخصصی اشخاص گرگان در سال گذشته به منظور برخورداری از فضای بیشتر ، سهولت دسترسی بیمه گذاران به محل ساختمان فعلی منطقه ۴ انتقال یافت.

 

 

منبع:روابط عمومی بیمه پاسارگاد