۱۰ خرداد ۱۴۰۰ | 19:35
کد خبر : 51744

شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) پیشتاز در عمل به مسئولیت های اجتماعی در استان مرکزی

شرکت آلومینیوم ایران به عنوان اولین تولید کننده شمش آلومینیوم در ایران و خاورمیانه که همواره در سال های گذشته در لیست تحریم های ظالمانه آمریکا قرارداشته، توانست با تکیه بر غیرت و تهعد کارگران غیور و مدیریت تمامی ارکان شرکت بر مشکلات فائق آمده و در سال 1400 که مزین به نام تولید، پشتیبانی ها و مانع زدائی ها است، رکورد تولید پنجاه ساله خود را شکسته و به رقم بیش از 185 هزار تن شمش آلومینیوم در سال برساند.

به گزارش برداشت روز، شرکت آلومینیوم ایران به عنوان اولین تولید کننده شمش آلومینیوم در ایران و خاورمیانه که همواره در سال های گذشته در لیست تحریم های ظالمانه آمریکا قرارداشته، توانست با تکیه بر غیرت و تهعد کارگران غیور و مدیریت تمامی ارکان شرکت بر مشکلات فائق آمده و در سال ۱۴۰۰ که مزین به نام تولید، پشتیبانی ها و مانع زدائی ها است، رکورد تولید پنجاه ساله خود را شکسته و به رقم بیش از ۱۸۵ هزار تن شمش آلومینیوم در سال برساند.

ایرالکو از بدو تاسیس تاکنون همواره در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی در عرصه های مختلف از جمله توسعه صنعت آلومینیوم کشور، ایجاد فضای سبز، حفاظت از محیط زیست، توسعه ورزش قهرمانی و همگانی و حضور پر قدرت تیم فوتبال ایرالکو در لیگ برتر ایران و حضور سایر تیم های ورزشی در لیک های ورزشی و کارگری، کمک به سمن ها و موسسات خیریه، کمک به اقشار آسیب دیده در بلایای طبیعی، همکاری با حوزه سلامت و کادر درمان در جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و . . . عملکرد درخشانی داشته است.

در همین زمینه شرکت آلومینیوم ایران با تکیه بر اهمیت ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود، همواره طی سنوات اخیر، اقدام به پرداخت کمک های نقدی جهت آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد و حمایت از خانواده این زندانیان نموده است.

همچنین در سال ۱۳۹۹ ایرالکو طی ۲ مرحله تعداد یک هزار بسته معیشتی را در میان خانواده های نیازمند و اقشار آسیب دیده توزیع کرده است که این مهم در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

روابط عمومی و صنعتی ایرالکو