۰۹ خرداد ۱۴۰۰ | 19:54
کد خبر : 51606

معرفی اعضای شورای سیاست‌گذاری همایش ملی بیمه و توسعه

دو موضوع همایش ملی بیمه و توسعه اعلام شد

موضوع بیست‌و‌هشتمین همایش ملی بیمه و توسعه و اعضای شورای سیاست‌گذاری آن تعیین شدند.

به گزارش برداشت روز، رئیس کل بیمه مرکزی با ابلاغ احکام جداگانه،دبیر و اعضای شورای سیاستگذاری بیست و هشتمین همایش ملی بیمه و توسعه را منصوب و در اولین جلسه شورای سیاستگذاری به ریاست ایشان، موضوع این همایش تعیین شد.

رئیس کل بیمه مرکزی با ابلاغ احکام جداگانه،دبیر و اعضای شورای سیاستگذاری بیست و هشتمین همایش ملی بیمه و توسعه را منصوب و در اولین جلسه شورای سیاستگذاری به ریاست ایشان، موضوع این همایش تعیین شد.

بر اساس گزارش روابط عمومی  پژوهشکده بیمه،  حمید کردبچه رئیس پژوهشکده بیمه طی حکمی از سوی  غلامرضا سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی، به عنوان دبیر و عضو شورای سیاست‌‌گذاری بیست‌و‌هشتمین همایش ملی بیمه و توسعه که در آذرماه سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود، منصوب شد.

بنابر این گزارش، رئیس شورای سیاست‌گذاری همایش در احکامی،  سیدمحمد کریمی دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران،  مسعود حجاریان کاشانی مدیرعامل انجمن حرفه‌ای صنعت بیمه،  پرویز خوشکلام خسروشاهی قائم مقام رئیس کل، غلامعلی جهانگیری معاون اتکایی،  مفید امینی معاون نظارت، رحیم مصدق معاون طرح و توسعه و هادی عبداللهی معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه مرکزی را به عنوان اعضای شورای سیاست‌‌گذاری بیست‌و‌هشتمین همایش ملی بیمه و توسعه منصوب کرد.

این گزارش می افزاید، در ارتباط با تعیین موضوع برای همایش بیمه و توسعه،  براساس استعلام انجام شده از شرکت های بیمه، دو موضوع «تحول دیجیتال» و «نقش صنعت بیمه در رونق اقتصادی» بیشترین آراء را به خود اختصاص دادند. بر این اساس و با توجه به اهمیت عناوین مذکور، شورای سیاستگذاری  همایش در اولین جلسه خود «نقش صنعت بیمه در رونق اقتصادی با محوریت تحول دیجیتال» را به عنوان موضوع بیست‌و‌هشتمین همایش ملی بیمه و توسعه تصویب کرد.