۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | 19:28
کد خبر : 48348

مدیرعامل شرکت بهره برداري متروي تهران و حومه به مناسبت روز جهانی کار و کارگر:

قدردانی از همکاری و همراهی پرسنل متروی تهران در ایام کرونا

نايب رييس هيات مديره و مدير عامل شركت بهره برداري مترو ي تهران و حومه به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر، این روز را به تمامي كاركنان شركت بهره برداري متروي تهران و حومه تبریک گفت.

به گزارش برداشت روز، به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه فرنوش نوبخت در«روز جهانی کار و کارگر» ضمن قدردانی و خسته نباشید به تمامی همکاران شاغل در شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، که در ایام کرونا بدون هیچ وقفه ای خدمات رسانی کردند گفت: اگر همکاری و همراهی پرسنل  را  در این شرایط سخت نداشتیم،  نمی توانستیم به کار خود ادامه دهیم.
وی تصریح کرد: یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر فرصت مناسبی است که از کارگران زحمت کش که با اعتقاد راسخ و همت والای خود چرخ‌های خدمت را به گردش در می‌آورند و کار را عبادت و آن را سرلوحه خود قرار داده تجلیل و قدردانی شود.
نوبخت افزود: حضور در عرصه خدمت و تلاشگری و تلاش در جهت اعتلای اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز مایه مباهات همگی ماست. در این سال که به نام  تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی هامزین شده است نگاه‌ها به همت و تلاش جهادگران عرصه تولید داخلی است تا بیش از پیش شاهد شکوفایی و مانع زدایی ها در کشور عزیزمان  باشیم.
نوبخت ضمن تقدیر از زحمات تلاشگران عرصه جهاد اقتصادی کشور، و تلاش های شبانه روزی پرسنل  پرتلاش و زحمتکش خانواده بزرگ شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه تصریح کرد:  این همراهی و همدلی را  ارج نهاده و  سلامتی و موفقیت روز افزون شماهمکاران را از خداوند متعال خواهانم.
خوشبختانه متروی تهران به عنوان وسیله حمل و نقل عمومی توانسته ‏رضایت بالای مردم کلانشهر تهران را کسب نماید و این اتفاق به عنوان یک موقعیت بزرگ و موهبت الهی برای مجموعه همکاران شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه می باشد که استقبال فراوان مردم از خدمات این شرکت موید آن بوده و بر همگان آشکار است که این توفیق بدون زحمات و فعالیت شبانه روزی همکاران زحمتکش اینجانب میسر نمی گردید.