۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ | 19:16
کد خبر : 48264

پیام مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران به مناسبت روز کارگر

کارگران فرماندهان جبهه نبرد با تروریسم اقتصادی هستند

مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران، در پیامی به مناسبت روز کارگر، کارگران را فرماندهان جبهه نبرد با تروریسم اقتصادی خواند.

به گزارش برداشت روز، مهندس علیرضا رشیدی، در پیام خود روز کارگر و هفته کار امسال را متفاوت ترین روز در دهه های اخیر دانست، دراین پیام آمده است:

یازدهم اردیبهشت ماه، روز جهانی کارگر را که مصادف است با ماه مبارک رمضان به همه کارگران گرامی و ارجمند کشورمان، به ویژه تلاشگران عرصه معدن وفولاد، که شریف ترین و مولدترین بخش جامعه هستند تبریک و تهنیت عرض می کنیم.

امسال روز کارگر و هفته کار متفاوت ترین روز در دهه های اخیر است، چرا که مصادف شده باشیوع بیماری منحوس کرونا و فشار مضاعف تحریم های حداکثری دشمنان ظالم که درسال گذشته و امسال به نهایت خود رسیده است.

در این شرایط که استکبار جهانی تأمین نیازهای کشور و مایحتاج مردم و خصوصا اشتغال را نشانه گرفته است، ایستادگی و مقاومت قهرمانانه کارگران و صبوری آن ها را می توان از مهمترین عوامل ناکامی تحریم‌های دشمنان نامید.

به یک تعبیر می توان امروزکارگران را”فرماندهان جبهه نبرد با تروریسم اقتصادی” دانست که توانسته اند دراین جبهه نابرابر و ناجوانمردانه خوش بدرخشند.

ازطرف دیگر شیوع گسترده ویروس کرونا، امنیت جانی کارگران را به خطر انداخته، اما این قهرمانان با همه مخاطرات و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی وحضور مداوم شان سنگر تولید را خالی نگذاشتند و با تلاش بی نظیری به تولید اقلام مورد نیاز زندگی روزمره مردم وصنعت کشورادامه دادند.

ازآنجاکه امنیت و آرامش در جامعه مستلزم سرمایه گذاری و تلاش و کوشش و رونق دهی به تولید است، مقام معظم رهبری، اولین سال قرن جدید را سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» نامگذاری کردند و این خود وظایف همه دست اندرکاران عرصه تولید وصاحبان صنایع را برای تحقق این نامگذاری دوصد چندان کرده است.

اینجانب بر خود لازم می دانم از کارگران متعهد و پرتلاش کشور به خصوص کارگران مومن و متعهد صنایع معدنی و فولادی تقدیر و تشکر نمایم و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای والامقام کارگر، توفیق روز افزون، سلامتی و سعادت همه عزیزان را از خداوند منّان مسئلت می نمایم.

روابط عمومی شرکت ملی فولاد ایران