۳۱ فروردین ۱۴۰۰ | 15:35
کد خبر : 47251

مرکز ملی نوآوری و سرمایه‌گذاری شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه برگزار می‌کند

وبینار آموزشی برای شرکت‌های سازنده قطعات

مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از برگزاری یک وبینار آموزشی برای شرکت‌های سازنده قطعات و سایر علاقه‌مندان جهت آشنایی با مزایای شرکت‌های دانش‌بنیان خبر داد.

به گزارش برداشت روز به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه؛ مرکز ملی نوآوری و سرمایه‌گذاری شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری قصد برگزاری یک وبینار آموزشی برای شرکت‌های سازنده قطعات و سایر علاقه‌مندان جهت آشنایی با مزایای شرکت‌های دانش‌بنیان و تشریح فرایندهای مرتبط با آن را دارد.
گفتنی است این وبینار آموزشی روز شنبه ۱۸ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۰ تا ۱۳ با سرفصل‌های آموزشی: از جمله فرایند ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان، معرفی فهرست کالاها و محصولات، معرفی معیارهای تفصیلی، معرفی برنامه‌های حمایتی معاونت ریاست‌جمهوری، معرفی برنامه حمایتی صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان به شرکت در این دوره آموزشی می‌توانند از طریق لینک زیر به آدرس: http://event.daneshbonyan.info/product/metro به‌صورت رایگان ثبت‌نام کرده و در این وبینار شرکت کنند.