۱۴ فروردین ۱۴۰۰ | 10:46
کد خبر : 45351

رضایت شهروندان و مسافران اولویت اصلی شرکت بهره برداری متروی تهران است

نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: ما در شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با افزايش ظرفيت پذيرش مسافر و ارتقاء كيفي خدمات تلاش کرده ایم تا رضايت مسافران و كارآيي مترو‌ را افزایش دهیم.

به گزارش برداشت روز به نقل از  مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، فرنوش نوبخت افزود مترو یکی از محورهای اصلی در حوزه حمل و نقل و ترافیک پایتخت است و عملکرد آن نقش جدی در زندگی شهروندان شهر تهران دارد. وی در ادامه با اشاره به کاهش سرفاصله حرکت قطارها در سال گذشته براساس کار کارشناسی تصریح کرد: خوشبختانه این کار با واکنش مثبت از سوی شهروندان و مسافران همراه بود.نوبخت گفت:  اولویت اول ما در شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه افزایش بهره وری است چرا که  نتیجه عملکرد ما در شهر بسیار تاثیر گذار است و این موضوع در ایام کرونا بیش از پیش نمایان شد.

وی تصریح کرد: به علت شیوع ویروس کرونا، در اکثر کشورها با تعطیلی در بخش های مختلف روبرو شد اما حتی این بحران بزرگ نیز منجر به توقف فعالیت متروی تهران نشد چرا که در حال حاضر مترو جایگاه خود را به خوبی در میان شهروندان پیدا کرده و به عنوان یک نیاز اساسی مردم است و نمی تواند تعطیل شود. نوبخت با تاکید براینکه کار شرکت بهره برداری متروی تهران، کاری خدماتی است افزود: این دوره یک دوره سخت با فراز و فرودهای زیادی برای متروی تهران بود اما با همکاری و همدلی تمامی همکارانم و با استفاده از توان داخلی فرصت خوبی برای رشد و گسترش هرچه بیشتر متروی تهران فراهم شد. مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه خاطرنشان کرد: افزایش رضایت مسافران و افزایش بهره وری در اولویت کاری این شرکت قرار داشته و دارد.وی تصریح کرد: کارها در شرکت بهره برداری متروی تهران وحومه باید مسافر محور دنبال شود و با توجه به اینکه ماموریت اصلی ما جابجایی مسافران است بنابراین مسائلی چون افزایش ظرفیت ناوگان، ایمنی و امنیت مسافران را در اولویت کاری خود قرار داده ایم. نوبخت در ادامه با اشاره به تفاهم نامه ساخت ۱۰۵ واگن متروی ملی با شرکت واگن سازی تهران و شرکت متروی تهران و بازسازی ۳۱ قطار نسل اول مترو گفت: امیدوارم با تحقق این تفاهم نامه ها زمینه افزایش رضایت شهروندان و مسافران و همچنین افزایش کارآیی بیشتر هرچه زودتر فراهم شود.