۱۰ اسفند ۱۳۹۹ | 19:14
کد خبر : 42995

تقدیر از همکار امدادگر بیمه پاسارگاد در حادثه ارتفاعات شمال تهران

شرکت بیمه پاسارگاد در راستای ایفای تعهدات خود در امر مسئولیت اجتماعی و کمک به هموطنان آسیب دیده در حادثه ارتفاعات شمال تهران از زحمات و تلاش های هادی سرور کارشناس فناوری اطلاعات به عنوان نجات گر داوطلب و مربی رسمی فعال در حوزه امداد و نجات کوهستان در حوادث مختلف از جمله حادثه ریزش بهمن اخیر و مفقود شدن تعدادی از هموطنان قدردانی کرد.

به گزارش برداشت روز، شرکت بیمه پاسارگاد در راستای ایفای تعهدات خود در امر مسئولیت اجتماعی و کمک به هموطنان آسیب دیده در حادثه ارتفاعات شمال تهران از زحمات و تلاش های هادی سرور کارشناس فناوری اطلاعات به عنوان نجات گر داوطلب و مربی رسمی فعال در حوزه امداد و نجات کوهستان در حوادث مختلف از جمله حادثه ریزش بهمن اخیر و مفقود شدن تعدادی از هموطنان قدردانی کرد.

 

هادی سرور همکار توانمند و ورزشکارمان که به عنوان نجات گر یک داوطلب جمعیت هلال احمر نیز فعالیت دارد ، سابقه طولانی در امر کوه نوردی در کوهستان های متعدد کشورمان را از خود به ثبت رسانده است. ایشان در عملیات نجات حادثه روز ۵ دی ماه گذشته که منجر به از دست دادن جان تعدادی از هموطنان مان شد در امر امدادرسانی حضوری فعال داشت.