۰۹ دی ۱۳۹۹ | 18:48
کد خبر : 35116

پیام مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی به مناسبت هفته بصیرت

دکتر علی جباری در آستانه آغاز هفته بصیرت و اولین سالگرد شهادت شهیدان والامقام سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همراهانشان پیامی صادر کرد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی صندوق تامین خسارتهای بدنی کشور، دکتر علی جباری به مناسبت گرامیداشت حماسه نهم دی ماه “روز بصیرت و میثاق امت با ولایت” و اولین سالگرد شهادت شهیدان سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همراهانشان پیامی به شرح زیر صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

قریب یکسال از خبر حزن انگیز شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به دست شقی ترین دشمنان اسلام گذشت و این خبر آزادیخواهان جهان بشریت به ویژه امت واحده و بزرگ اسلام و علی الخصوص مردم رشید و شهید پرور کشور سرافرازمان ایران را عزادار نمود و اینک این سالگرد با هفته بصیرت و روز حماسه بزرگ نهم دی ماه مصادف شده است.

حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی ماه ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید.حماسه نهم دی ماه نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابر تمام دنیای آنها خواهند ایستاد. روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز”روز بصیرت و میثاق امت با ولایت” تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید.

اینجانب ضمن عرض تسلیت و تبریک مجدد به مقام معظم رهبری مدظله العالی و آحاد ملت عزیز کشورمان به ویژه خانواده معظم آن شهید معزز، گرامیداشت هفته بصیرت و روز نهم دی ماه، استمرار راه پرافتخار و با عزت سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی را با عظمتی فزون تر از خداوند مسئلت می نمایم.

علی جباری

مدیرعامل صندوق تامین خسارتهای بدنی