۲۲ اسفند ۱۳۹۸ | 13:15
کد خبر : 3439

اقدام دیگری از سایپا برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا/ اولین سیستم آموزش فنی آنلاین کشور در سایپایدک راه اندازی شد

اولین سیستم آموزش فنی خودرو به صورت آنلاین در گروه خودروسازی سایپا راه اندازی و دوره های آموزشی تعمیرکاران و کارشناسان فنی شرکت سایپا یدک به صورت آنلاین و غیرحضوری در این دوره آموزشی حضور پیدا کردند.
به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی سایپا یدک، در ادامه اقدامات گروه خودروسازی سایپا جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و عدم تجمع افراد جهت آموزش حضوری، شرکت سایپا یدک اقدام به برگزاری دوره آموزشی ویژه محصولات گروه سایپا برای تعمیرکاران و کارشناسان فنی شبکه نمایندگی ها به صورت آنلاین کرده است.
از دیگر نتایج راه اندازی این سیستم، ارتقا کیفیت و اثربخشی دوره ها و کاهش هزینه های آموزش نمایندگی هاست
در نخستین کلاس های برگزار شده در این دوره آموزش آنلاین، عیب یابی سیستم الکترونیکی خودروهای ایکس۱۰۰، ایکس۲۰۰، کوئیک و ساینا آموزش داده شد.
مطالب این کلاس های آموزشی به مدت ۲ ساعت و نیم، با کیفیت بسیار بالا (Full HD) و به صورت همزمان برای تمامی نمایندگی های مجاز سطح کشور و امدادگران شرکت امداد خودرو سایپا ارائه شد.
با اجرای این شیوه آموزشی که با حضور نزدیک به ۵۰۰ کاربر به صورت آنلاین برگزارشد، تعمیرکاران و کارشناسان فنی ضمن آموزش موارد فوق، سوالات خود را مطرح کردند. این دوره آموزشی با سه دوربین و کیفیت بالا ضبط و پس از پایان دوره در سایت شرکت سایپا یدک جهت ارتقاء شبکه نمایندگی ها بارگذاری خواهد شد.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ