۲۲ اسفند ۱۳۹۸ | 12:10
کد خبر : 3424

با برگزاری اولین مرحله قرعه کشی پایانه های فروشگاهی/ ۱۸۰ برنده طرح پوز عالی باشگاه مشتریان بانک سینا معرفی شدند

اولین مرحله قرعه کشی کارتخوانهای فروشگاهی بانک سینا با عنوان طرح پوز عالی با حضور معاون برنامه ریزی، مدیران حراست و بازرسی و همکاران اداره بازاریابی و فناوری اطلاعات برگزار شد و برندگان مشخص شدند.
براساس گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی بانک سینا در طرح قرعه کشی دارندگان کارتخوان های فروشگاهی بانک با نام پوز عالی که از ابتدای دی ماه سال ۹۸ به اجرا گذاشته شده است، طی ۳ مرحله هر ۲ ماه یکبار بین اعضای باشگاه مشتریان واجد شرایط بانک قرعه کشی انجام و جوایز نقدی به برندگان اهدا می شود که اولین دوره این قرعه کشی روز دوشنبه ۱۹ اسفندماه برگزار شد و ۱۸۰ برنده این دوره شخص شدند و جوایز نقدی دریافت کردند.
دومین دوره قرعه کشی این طرح در فروردین ماه سال آتی و سومین مرحله نیز در خرداد ۹۹ انجام خواهد شد که شرط اصلی شرکت در قرعه کشی کسب حداقل ۱۰۰ امتیاز در باشگاه مشتریان است و تمامی واجدین شرایط و حتی برندگان اولین دوره در صورت کسب امتیازات لازم در ۲ قرعه کشی آتی شرکت داده خواهند شد.
تمامی پذیرندگان، عضو باشگاه مشتریان بانک سینا هستند و با افزایش موجودی حساب متصل به پایانه فروشگاهی، می توانند ضمن کسب امتیاز و صعود در نردبان امتیازی باشگاه، شانس خود را برای برنده شدن افزایش دهند.
جوایز قرعه کشی پوز عالی بانک سینا شامل ۴ گروه امتیازی به شرح زیر است که به برندگان اولین دوره قرعه کشی اهدا شد:
– گروه ۱: امتیاز ۱۰۰ تا ۴۰۰ شامل ۶۰ کارت هدیه ۵ میلیون ریالی
– گروه۲: امتیاز ۴۰۱ تا ۸۰۰ شامل ۵۰ کارت هدیه ۱۰ میلیون ریالی
– گروه ۳: امتیاز ۸۰۱ تا ۲۰۰۰ شامل ۴۰ کارت هدیه ۱۵ میلیون ریالی
– گروه۴: امتیاز ۲۰۰۱ و بالاتر شامل ۳۰ کارت هدیه ۲۰ میلیون ریالی
اسامی برندگان در وبسایت باشگاه مشتریان به نشانی https://club.esinabank.com/Home/Index قابل مشاهده است.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ