۱۹ اسفند ۱۳۹۸ | 23:16
کد خبر : 3329

امکان ویژه برای دارندگان بیمه نامه اتومبیل تجارت‌نو/ عکس تصادف رانندگی را ارسال و«خسارت» بگیرید

مدیر بیمه‌های اتومبیل تجارت‌نوخبر از آن داد که؛ به دنبال انعقاد قرارداد این شرکت با یکی از اپلیکیشن‌های داخلی، در زمان تصادفات رانندگی بدون نیاز به حضور پلیس و کارشناس بیمه زیان‌دیده می‌تواند از شرکت خسارت بگیرد. به عبارتی در زمان تصادف تصاویر برخورد خودروها به همراه مدارک مورد نیاز که شامل کارت ماشین، گواهینامه و بیمه‌نامه هر دو طرف می‌شود از طریق آپ به شرکت ارزیاب خسارت ارسال می‌گردد.
عباس آقا براری در خصوص نحوه ارزیابی خسارت اظهارداشت: میزان خسارت از طریق تصاویرارسالی توسط کارشناسان بررسی و از طریق همان آپ به زیان‌دیده اعلام و با پذیرش او، مبلغ خسارت به حسابش واریز می‌شود. این درحالی است که اپلیکیشن فوق در تمام مراحل کاربر را راهنمایی کرده و او را در ارسال مدارک مورد نیاز همراهی می‌کند.
وی با تاکید بر اینکه در تصادفات بدون خسارت جانی این امکان وجود دارد اما در تصادفات منجر به خسارات جانی طبق روال گذشته باید به پلیس و اورژانس اطلاع داده شود به”دنیای اقتصاد” گفت: از مزایای طرح مذکور این است که با توجه به شرایط کنونی که ازدحام ناشی از تصادف می‌تواند شیوع ویروس کرونا را به دنبال داشته باشد این اپلیکیشن به صورت ۲۴ساعته آماده پاسخگویی به دارندگان بیمه‌نامه اتومبیل تجارت‌نواست، به‌این ‌ترتیب که در زمان حادثه فرد عکس صحنه تصادف را گرفته به همراه مدارک به ارزیابان خسارت ارسال می‌کند که پس از بررسی مبلغ خسارت به حساب او واریز می‌شود.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ