۱۹ اسفند ۱۳۹۸ | 20:50
کد خبر : 3280

اقدام انسان‌دوستانه نمایندگی ۳۳۰۷ ایران‌خودرو برای مبارزه با ویروس کرونا

صاحب امتیاز نمایندگی ۳۳۰۷ ایران‌خودرو درراستای مسئولیت‌های اجتماعی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، بیش از ۴۰۰ لیترمواد شوینده به بیمارستان‌های نگهداری بیماران مشکوک به این ویروس در شهر بابل اهدا کرد.
به گزارش برداشت روز به نقل ازایکو پرس مصطفی خورشیدی که در شهر بابل به عنوان یک فعال اقتصادی خوش‌‌فکر شناخته می‌شود، با اشتغال‌زایی برای همشهریان خود، در قالب نمایندگی ایران‌خودرو و مجموعه هایپر مارکت و … اقدامات انسان‌دوستانه‌ای در این شهر به انجام رسانده است.
وی در تازه‌ترین اقدام در شرایطی که اقلام شوینده و ضدعفونی‌کننده توسط برخی دلالان در حال احتکار و گران شدن لحظه‌ای است، با اهدا این اقلام به بیمارستان‌های شهرخود، بیش از پیش به وظیفه انسانی خود جامه‌ عمل پوشانده است.
به گزارش روابط عمومی ایساکو، این صاحب امتیاز از قدیمی‌ترین نمایندگی‌های ایران‌خودرو است و از سال ۷۱ فعالیت خود را به عنوان نماینده آغاز کرده و با همکاری مجموعه ۱۶ نفری خود، با کسب رتبه یک وزارت صنایع و امتیاز ۷۷۱ در رضایت مشتریان، در زمینه خدمات خودرویی نیز خوش درخشیده است.
گفتنی است، صاحب امتیاز نمایندگی ۳۳۰۷ ایران‌خودرو، با توجه به موضوع شیوع کرونا در سطح کشور و استان مازندران، به منظور کمک به خدمات شایسته درمانی در محل نگهداری بیماران مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های علوم‌پزشکی بابل، بیش از ۴۰۰ لیتر مواد شوینده شامل مایع شست‌وشوی دست و سفیدکننده به این مراکز اهدا کرد.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ