۱۳ اسفند ۱۳۹۸ | 19:09
کد خبر : 3254

مدیرعامل بانک سینا در دیدار با مسئولان گروه تراکتورسازی ایران/ بانک سینا در کنار واحدهای تولیدی و کارخانجات صنعتی است

مدیرعامل بانک سینا در دیدار با مسئولان گروه تراکتورسازی ایران گفت: بانک سینا در کنار واحدهای تولیدی و کارخانجات صنعتی، فعالانه آماده است تا از طریق ارائه خدمات به روز و نوین، از آنها حمایت کند.
به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی بانک سینا، دکتر ایمانی در این دیدار که با حضور ابوالفتح ابراهیمی مدیرعامل گروه تراکتورسازی ایران همراه بود، این شرکت را قطب صنعتی و اقتصادی شمال غرب ایران خواند و گفت: این بانک آماده است تا از طریق ایجاد خط اعتباری، گشایش اعتبارات اسنادی داخلی، صدور ضمانت‌نامه ‌ها و پرداخت تسهیلات، زمینه همکاری ها و تعامل بیشتر طرفین را فراهم آورد.
وی افزود: بانک سینا با پیشینه ای بیش از ۳۰ سال تجربه، دارای کارنامه ای مثبت و شناخته شده در نظام بانکی است که با برخوردای از کارکنان برجسته، مجرب، متخصص و متعهد، آماده ارائه انواع خدمات بانکی به شرکت های بزرگ صنعتی کشور از جمله گروه تراکتورسازی ایران است تا از این طریق به رونق و شکوفایی اقتصاد کشور و نیز خودکفایی در عرصه صنعت ایران اسلامی نقش‌آفرین باشد.
در ادامه این دیدار، مدیرعامل گروه تراکتورسازی ایران هم ضمن اعلام آمادگی برای افزایش همکاری های متقابل، ابراز امیدواری کرد به کمک بانک ها به ویژه بانک سینا شاهد توسعه و شکوفایی روزافزون صنعت و تولیدات داخلی باشیم.
گفتنی‌است در این دیدار ایروانی مدیر امور مهندسی و پشتیبانی و شمسایی مدیر شعب منطقه آذربایجان شرقی، اردبیل و زنجان، مدیرعامل بانک سینا را همراهی کردند.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ