۱۲ اسفند ۱۳۹۸ | 20:23
کد خبر : 3165

همزمان با بازدید مدیرعامل گروه سایپا از خطوط تولید اعلام شد/ راه‌اندازی خط تولید بدنه محصولات X200 در پارس خودرو

خط تولید بدنه محصولات خانواده X200 گروه خودروسازی سایپا در شرکت پارس خودرو با ظرفیت ۱۷ دستگاه در ساعت توسط معاونت تولید و پشتیبانی سایپا تجهیز شده و در حال راه‌اندازی است.
به گزارش برداشت روز به نقل ازسایپانیوز، مهندس سیدجواد سلیمانی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ضمن بازدید از خطوط و سالن‌های تولید، آماده‌سازی تجهیزات مربوط به راه‌اندازی این خط تولید را از نزدیک مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

همزمان با این بازدید، معاون تولید، پشتیبانی و خدمات فنی سایپا در گفت وگو با خبرنگار سایپانیوز گفت: پیرو تاکید هیات مدیره و مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، ساخت خط تولید بدنه محصولات خانواده X200 شامل ساینا و کوییک با ظرفیت ۱۷ دستگاه در ساعت در شرکت پارس خودرو در دستور کار قرار گرفته است.

مسعود لوءلوء با اشاره به اینکه سابقه و تجربه انجام عملیات مشابه ساخت این تجهیزات در معاونت تولید و پشتیبانی سایپا وجود داشته، افزود: این پروژه از تیرماه امسال شروع شده است و در حال حاضر مراحل نهایی خود را طی می کند.

لوءلوء ادامه داد: تعدادی از اقلام باقیمانده است که در چند روز آینده تحویل ما خواهد شد و خط بعد از تعطیلات نوروزی، به صورت کامل راه‌اندازی خواهد شد.

معاون تولید و پشتیبانی سایپا زمان بهره برداری رسمی از این خط تولید در پارس خودرو را بهار ۹۹ اعلام کرد و گفت: در حال حاضر بدنه خام این محصولات به صورت آزمایشی تحویل شرکت پارس خودرو می‌شود. همکاران ما در این شرکت، مجموعه های رنگ و مونتاژ را همسان سازی و تنظیم کرده اند، بنابراین پس از ارسال خط بدنه به پارس خودرو، تولید در کمترین زمان ممکن آغاز خواهد شد.

وی افزود: با توجه به خروج سه محصول خانواده پراید از چرخه تولید و همچنین توقف تولیدات مشترک با شرکای خارجی، ظرفیت خوبی برای افزایش تیراژ تولید محصولات دیگر در سایپا ایجاد شده که با تلاش مجموعه مدیریتی گروه، توانستیم قسمتی از این ظرفیت را به تولید محصولات خانواده X200 اختصاص دهیم.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ