۰۱ آذر ۱۳۹۹ | 21:26
کد خبر : 30352

پیام مدیرعامل صدر تامین به مناسبت هفته بسیج؛

وظیفه ما بسیجیان در حوزه اقتصاد بالا نگه داشتن پرچم مقدس ایران است

حفظ تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای میهن اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس و در ادامه آن خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان از سوی دلیر مردان و زنان بسیجی کشور هیچگاه از یاد ملت نخواهند رفت و ما بسیجیان امروز در سنگر اقتصاد و خصوصا حوزه معدن و صنایع معدنی وظیفه داریم تا پرچم مقدس ایران را بالا نگه داریم.

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی تاصیکو؛ غلام رضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین به مناسبت هفته بسیج و روز بسیج مستضعفان در پیامی به همکاران خانواده بزرگ صدر تامین گفت: بی شک ملت شریف ایران اسلامی همواره قدردان خدمات بسیج مستضعفان بوده و خواهد بود و رشادت های این عزیزان همواره در یاد ها خواهد ماند. حفظ تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای میهن اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس و در ادامه آن خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان از سوی دلیر مردان و زنان بسیجی کشور هیچگاه از یاد ملت نخواهند رفت و ما بسیجیان امروز در سنگر اقتصاد و خصوصا حوزه معدن و صنایع معدنی وظیفه داریم تا پرچم مقدس ایران را بالا نگه داریم.

متن کامل این پیام به شرح ذیل است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

“بسیج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضا نموده‌ اند”

امام خیمنی(ره)

تشکیل بسیج در نظام مقدس جمهورى اسلامى ایران یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالى بود که بر ملت عزیز و انقلاب اسلامى ایران ارزانى شد. بسیج مظهر اقتدار، ایستادگی و وحدت ملت ایران اسلامی است و این مفهوم در کلام مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز به زیبایی تجلی یافته، بسیج در حقیقت مظهر یک وحدت مقدس میان افراد ملت است.

برادران و خواهران؛

تشکیل بسیج مستضعفان، به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که امروز پس از  گذشت چهار دهه از حیات پر برکت انقلابِ با عظمتِ اسلامی، ثمرات حماسه آفرینی‌ها، فداکاری‌ها و تلاش‌های این نهاد ارزشمند انقلابی و مردمی در تمام عرصه‌ها مشهود است.

بی شک ملت شریف ایران اسلامی همواره قدردان خدمات بسیج مستضعفان بوده و خواهد بود و رشادت های این عزیزان همواره در یاد ها خواهد ماند. حفظ تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای میهن اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس و در ادامه آن خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان از سوی دلیر مردان و زنان بسیجی کشور هیچگاه از یاد ملت نخواهند رفت و ما بسیجیان امروز در سنگر اقتصاد و خصوصا حوزه معدن و صنایع معدنی وظیفه داریم تا پرچم مقدس ایران را بالا نگه داریم.

اینجانب بعنوان خادم مردم و یک بسیجی ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج و روز بسیج مستضعفان به بسیجیان دریادل و با بصیرت، ایثارگران و خانواده های گرانسنگ و معزز شهدا و جانبازان گرامی بخصوص همکاران خانواده بزرگ صدر تامین، سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی در پرتو توجهات امام زمان(عج الله) و در راستای منویات مقام معظم رهبری وخدمت به مردم شریف ایران زمین را از ایزد منان مسئلت دارم. انشالله یکبار دیگر با روحیه بسیجی که در تمامی ملت ایران جاری و ثاری است این ویروس کرونا را ریشه کن خواهیم کرد و شاهد سلامتی هموطنانمان خواهیم بود.

غلام رضا سلیمانی

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین