۱۰ اسفند ۱۳۹۸ | 20:48
کد خبر : 3029

کاهش ساعت کاری شعب بانک سامان

بانک سامان به‌منظور حفظ سلامت شهروندان، ساعت کاری شعب خود را کاهش داد.
به گزارش برداشت روز به نقل ازسامان رسانه، هم‌زمان با شیوع ویروس کرونا و تأکید مراجع بهداشتی و درمانی در خصوص کاهش تردد در سطح شهر، بانک سامان به‌منظور حفظ سلامت شهروندان ساعت کاری شعب خود را کاهش داد.
بر این اساس، از روز شنبه ۱۰ اسفندماه سال ۹۸ تا تاریخ پنج‌شنبه ۱۵ اسفندماه ۹۸، تمامی شعب بانک سامان در استان‌ها تهران و البرز از ساعت ۸ الی ۱۴:۴۵ به مشتریان خدمات می‌دهند. این شعب در روز پنج‌شنبه از ساعت ۸ الی ۱۲:۱۵ پذیرای مشتریان خواهند بود. همچنین شعبه هایپراستار از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۵ و روز پنج‌شنبه از ساعت ۸ الی ۱۳ خدمات‌رسانی می‌کنند. در همین حال شعبه فرودگاه امام بانک سامان نیز به‌صورت ۲۴ ساعته به مشتریان خدمات ارائه می‌دهد.
شعب بانک سامان در استان‌های فارس، اصفهان، آذربایجان شرقی و غربی، خراسان رضوی، اردبیل، خوزستان، کیش و قشم نیز در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۴:۳۰ و روز پنجشنبه از ساعت ۸ الی ۱۲ خدمات‌رسانی خواهند کرد.
همچنین، شعبه سیتی سنتر اصفهان نیز در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۱۵ الی ۱۵:۳۰ و روز پنج‌شنبه از ساعت ۸:۱۵ الی ۱۳ پذیرای مشتریان خواهند بود.
سایر شعب بانک سامان در سراسر کشور نیز از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۴:۱۵ و روز پنج‌شنبه از ساعت ۸ الی ۱۳:۱۵ به مشتریان خدمات می‌دهند.
گفتنی است، مشتریان بانک سامان در تمامی ساعات شبانه‌روز می‌توانند خدمات بانکی موردنیاز خود را از طریق سرویس‌های آنلاین بانک سامان نظیر موبایلت و نت بانک دریافت کنند.
همچنین مرکز سامان ارتباط با شماره ۰۲۱۶۴۲۲ به‌صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سؤالات مشتریان خواهد بود.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ