۰۸ اسفند ۱۳۹۸ | 16:13
کد خبر : 2961

آغاز عرضه اوراق گواهی سپرده ویژه سرمایه‌گذاری مدت‌دار در شعب بانک اقتصادنوین

آغاز عرضه اوراق گواهی سپرده ویژه سرمایه‌گذاری مدت‌دار در شعب بانک اقتصادنوین با هدف ایجاد بستر مناسب و مطمئن سرمایه‌گذاری برای مشتریان، براساس مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، اوراق گواهی‌سپرده مدت دار ویژه سرمایه‌گذاری (عام) منتشر می‌کند.
به گزارش برداشت روز به نقل ازروابط عمومی بانک اقتصادنوین؛ اوراق گواهی سپرده سرمایه گذاری (عام) – مرحله بیست و نهم – از روز دوشنبه ۲۸ بهمن‌ماه جاری تا پایان سال ۹۸ در تمام شعب این بانک در سراسر کشور در حال عرضه می باشد..
این اوراق یکساله، با نرخ سود علی‌الحساب ۱۸ درصد سالانه، معاف از مالیات و مبالغ آن ضریبی از یک میلیون ریال است. اوراق گواهی سپرده مدت‌دار، ویژه سرمایه‌گذاری (عام) بانک اقتصادنوین الکترونیکی و با نام، غیر قابل انتقال به‌غیر و همراه با قابلیت بازخرید قبل از سررسید نزد شعب بانک اقتصادنوین با نرخ ۱۰ درصد سالانه می‌باشد.
همچنین مقاطع پرداخت سود علی‌الحساب این اوراق ماهانه بوده و تضمین پرداخت اصل و سودهای علی‌الحساب آن توسط بانک اقتصادنوین صورت گرفته است. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت سرمایه‌گذاری برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مرکز ۲۴ ساعته ارتباط با مشتریان این بانک به شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ