۰۶ اسفند ۱۳۹۸ | 20:21
کد خبر : 2821

درگفتگو با مدیر عامل شرکت تأمین آتیه عملکرد این شرکت بررسی شد

در واپسین روزهای سال ۱۳۹۸ و در آستانه بهار در گفتگویی کوتاه با داود فصیحی مدیر عامل شرکت تأمین آتیه سرزمین ایرانیان سعی کردیم تا همکاران را از چند و چون فعالیتهای این شرکت در دو سال گذشته و اقداماتی که در این مدت در راستای توسعه و خدمت رسانی در آن انجام شده است را به سمع و نظر همکاران برسانیم.

به عنوان اولین سوال گزارشی از اقدامات صورت گرفته از زمان تأسیس را برای همکاران تشریح کنید؟
شرکت تأمین آتیه سرزمین ایرانیان در تاریخ ۱۹/۰۷/ ۱۳۹۶ با سرمایه ۱۵ میلیون ریال توسط شرکتهای توسعه تجارت داتام به نمایندگی آقای اویس رحیمی، توسعه مدیریت آرین به نمایندگی آقای مصطفی یزدانجو و توسعه صنعتی آرین به نمایندگی آقای داود فصیحی تأسیس و ثبت گردید و وی افزود: در اولین گام در سال ۱۳۹۶ به همت مدیران شرکت کلیه وکالتنامه ها و اقرارنامه سهامداران اخذ و آئین نامه شرکت تدوین شد و زیر ساختهای لازم شرکت بوجود آمد.
برای مخاطبین ما توضیح دهید که سرمایه این شرکت از چه محلی تأمین شده است؟
با توجه به اینکه تمامی سهامداران این شرکت کارکنان بانک ایران زمین می باشند در ابتدای سال ۹۷ سرمایه شرکت با واریز یک ماه حقوق پایه پرسنل به عنوان تسهیلات و ۱۵ روز حقوق پایه پرسنل به عنوان پاداش، شکل گرفت.
در ادامه در سال ۱۳۹۷ ماهیانه ۳ درصد از حقوق کارکنان کسر و معادل همان ۳ درصد نیز توسط بانک یعنی ۶ درصد در وجه شرکت پرداخت گردید.
آیا شرکت تاکنون افزایش سرمایه داده است؟
علیرغم اینکه فرآیند افزایش سرمایه این مجموعه پیچیدگی های خاص خود را داشته و می بایست حدود ۲۰۰۰ نفر سهامدار این شرکت می شدند لیکن به حمدالله افزایش سرمایه از مبلغ ۱۵ میلیون ریال به ۶۳ میلیارد ریال صورت پذیرفت. ضمناً سهامداران می توانند جهت اطلاع از میزان سرمایه خود به سایت شرکت به آدرس: iztasa.izbank.ir در بخش پورتال سهامداران مراجعه کنند.
باشگاه سهامداران نوید از چه زمانی و تا کنون چه خدماتی را به سهامداران ارائه نموده است؟
درسال ۱۳۹۷ شرکت به منظور ایجاد امکانات و خدمات رفاهی و فرهنگی سهامداران، باشگاه نوید ایران زمین را تأسیس و بر روی سایت به نشانی: navidiranzamin.ir بارگذاری تا سهامداران از خدمات ارائه شده استفاده و قراردادهای ذیل را منعقد نمود:
شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی الی گشت، شرکت ارتباط به سوی هزاره (۱۰ کالا)، شرکت کسب و کار نوین ایرانیان (نت برگ)، فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشگاه شهر فرش، خدمات گردشگری داخلی و خارجی سفرهای علاءالدین، فروشگاه زنجیره ای مادیران، شهر فرش توس مشهد از جمله خدماتی است که در پورتال باشگاه به نمایش گذاشته شد.
موضوع افزایش سرمایه در حال حاضر در چه مرحله ای قرار دارد؟
در سال ۱۳۹۸ افزایش سرمایه شرکت محقق شد و شرکت از این بابت اجازه پیدا کرد تا بتواند وارد بازارهای مالی جهت سرمایه گذاری شود که با توجه به اینکه بازار سرمایه چشم انداز بسیار خوبی داشت اواسط سال در شرکت های معتبر بورسی و صندوق های سرمایه گذاری، سرمایه گذاری نمود و به لطف خدا در مدت زمان اندکی بیش از ۳۰ درصد سود حاصل گردید.
چه اهدافی را برای آینده شرکت در نظر دارید؟
این شرکت به نوعی با هدف سودآوری برای همکاران و تأمین آتیه آنها در آینده تأسیس شده است و بر همین اساس ما برای دستیابی به این اهداف به دنبال ورود به بازارهای مطمئن جهت سرمایه گذاری، قرارداد های خدماتی و پشتیبانی با بانک ایران زمین، ارائه خدمات اقامتی به کارکنان گروه مالی، انعقاد قرارداد جهت خدمات امور ورزشی، انعقاد قرارداد با مراکز فروش جهت دریافت تخفیف و تقسیط نمودن کالاها هستیم تا بتوانیم ضمن ارائه خدمات مناسب به همکاران به عنوان یک شرکت تأمین آتیه در آینده سود آوری مناسبی برای آنها داشته باشیم.
آخرین کلام:
از تمامی مدیران ارشد بانک و همکارانی که در مسیر تحقق اهداف ما را یاری کردند تقدیر تشکر می کنم و امیدوارم بتوانیم در کنار هم اقدامات بزرگی را در جهت توسعه شرکت و تضمین آینده همکاران به انجام برسانیم.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ