۱۹ مهر ۱۳۹۹ | 19:02
کد خبر : 25694

زیر مجموعه های بیمه پارسیان هم با قدرت فعالیت می کنند

آمار و ارقام بیان گر آن است که شرکت سرمایه گذاری آتیه پارسیس پارس، از شرکت های زیرمجموعه بیمه پارسیان، در سال مالی جاری خود خوش درخشیده است.

به گزارش برداشت روز و به نقل از روابط عمومی بیمه پارسیان؛ آمار و ارقام بیان گر آن است که شرکت سرمایه گذاری آتیه پارسیس پارس، از شرکت های زیرمجموعه بیمه پارسیان، در سال مالی جاری خود خوش درخشیده است.

 

صورتهای مالی ۶ ماهه منتهی به پایان تیرماه ۱۳۹۹، منتشر شده در صفحه کدال مربوط به بیمه پارسیان، حاکی از رشد ۱۲۷ درصدی سود خالص نسبت به سال مالی ۱۳۹۸ است. براساس این گزارش، شرکت آتیه پارسیس پارس در ۶ ماه سال مالی ۱۳۹۹، موفق به تحقق در حدود ۱۰۰ میلیارد تومان سود خالص گردیده؛ در حالی که این رقم برای کل سال مالی ۱۳۹۸ شرکت در حدود ۴۴ میلیارد تومان بوده است.

 

همچنین سود خالص شرکت در ۶ ماهه ابتدایی سال ۱۳۹۹ در مقایسه با مدت مشابه در سال ۱۳۹۸ ، نشان از رشد بیش از ۳۵۰ درصدی دارد. عملکرد مثبت شرکت آتیه پارسیس پارس سبب شده تا در پایان دوره شش ماهه ابتدایی سال مالی ۱۳۹۹، به سود پایه ۱۰۶ تومان به ازای هر سهم دست پیدا کند که بیش از ۲٫۲ برابر سود پایه هر سهم سال مالی ۱۳۹۸ است.

 

این در حالی است که افزایش سرمایه شرکت از ۹۵۰ میلیارد ریال به ۳،۰۰۰ میلیارد ریال نیز به تصویب سهامداران شرکت رسیده و در دست انجام می باشد.

 

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ