۱۹ مهر ۱۳۹۹ | 18:52
کد خبر : 25673

آمادگی بانک صادرات ایران برای حمایت از شرکت لبنیاتی «میهن»

​مدیرعامل بانک صادرات ایران در دیدار مدیران شرکت لبنیاتی میهن برای تداوم همکاری و تامین مالی طرح‌های توسعه‌ای این شرکت، اعلام آمادگی کرد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، حجت‌الله صیدی در این دیدار که با حضور اعضای هیئت ‌مدیره و مدیران ارشد بانک و موسس و  مدیر عامل شرکت لبنیاتی میهن برگزار شد، با معرفی کارکردهای طرح‌ طراوت بانک صادرات ایران برای تأمین سرمایه در گردش، طراوت مسکن و طراوت توسعه، ظرفیت‌های جدید این بانک برای حمایت بیشتر از شرکت لبنیاتی میهن را برشمرد.
صیدی با اشاره به پوشش زیان انباشته در صورت ‌های مالی شش ماهه، افزایش منابع و سودآوری مناسب بانک، گفت: بانک صادرات ایران برای حمایت از واحد‌های تولیدی و بنگاه‌های بزرگ کشور، طرح‌های متنوع بانکی ارائه می‌کند و برای تحقق برنامه‌های توسعه‌ای شرکت لبنیاتی میهن نیز در کنار این شرکت ایستاده است.
وی با بیان اینکه تولید در شرایط فعلی با تنگناهایی همراه است، اظهار کرد: شاهد تلاش شبانه روزی مدیران مجموعه شرکت لبنیاتی میهن هستیم . اتفاق ناگوار آتش‌سوزی در این شرکت خوشبختانه با همت و کاردانی مدیران آن به خوبی مدیریت شد و بانک صادرات ایران برای حمایت از این شرکت آمادگی کامل دارد.
مدیرعامل بانک صادرات ایران افزود: وجود تنوع در زنجیره ارزش این شرکت جای تبریک دارد و امیدواریم همیشه در اوج باشد.
در این نشست ایوب پایداری، موسس و بنیانگذار این شرکت با قدردانی از مدیرعامل و مدیران ارشد بانک صادرات ایران، حضور آنها را موجب دلگرمی و تشویق شرکت لبنیاتی میهن عنوان کرد.
چراغ اینجا با رضایت مشتری روشن است
ابوالفضل پایداری، مدیرعامل این شرکت نیز با ارائه گزارشی از روند فعالیت این واحد تولیدی، اظهار کرد: پس از حادثه حریق ابتدای مهرماه سال جاری، با همت و بسیج همه نیروها و کارکنان شرکت، کل تولید حداکثر پس از ۷۲ ساعت در مدار قرار گرفت. وی افزود: به لطف خداوند علاوه بر تداوم روند پیشین، الگوهای توسعه را برای تقویت زنجیره ارزش شرکت با قوت بیشتری دنبال می‌کنیم که در جدیدترین الگو، واردات نهاده‌های دامی تا ایجاد فروشگاه‌های زنجیره‌ای در دستور کار شرکت است. تعداد این فروشگاه ‌ها تا پایان سال به ۵۰۰ شرکت و در یک بازه سه ساله به سه هزار فروشگاه خواهد رسید.
پایداری با تاکید بر اینکه چراغ شرکت لبنیاتی میهن با رضایت مشتریان روشن است، تعداد کارکنان این شرکت را ۲۳ هزار نفر عنوان کرد و افزود: تعداد پرسنل این شرکت تا پایان سال به ۲۷ هزار نفر خواهد رسید.
مدیر عامل شرکت لبنیاتی میهن اظهار کرد: ظرفیت تولید بر اساس دریافت سه هزار تن شیر در این شرکت ایجاد شده که در حال حاضر ظرفیت مصرف تا دو هزار تن آن در این شرکت عملیاتی است.
وی افزود: ۶۵ درصد بازار بستنی، ۸۰ درصد بازار کره و جایگاه دوم تولید آبمیوه کشور در اختیار این شرکت است و با۲۰۰ هزار فروشگاه همکاری داریم. توزیع در این شرکت به عنوان یک وجه تمایز، از طریق چهار هزار و ۴۰۰ کامیون سبک و سنگین صورت می‌گیرد.
پایداری با قدردانی از حمایت‌های بانک صادرات ایران از تولید ، افزود: حضور تیم حرفه‌ای و هماهنگ بانک صادرات ایران در پشتیبانی از شرکت میهن مایه دلگرمی است.
در این نشست اعطای تسهیلات در قالب اعتبارات اسنادی ریالی در الگوی طراوت توسعه مورد ارزیابی و توافق قرار گرفت.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ