۱۶ مهر ۱۳۹۹ | 18:55
کد خبر : 25455

بیمه سامان ، همراه روزهای سخت کرونایی

کرونا یک بیماری است که در ساده ترین حالت می تواند فرد مبتلا را با هزینه های قابل توجه درمان مواجه کند، اما در نمونه های حاد ممکن است کسب و کار افراد را تحت تاثیر منفی قرار دهد و حتی در صورت فوت بیمار، خانواده او را با سختی مواجه کند.

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه سامان، در شرایط همه گیری بیماری کرونا و نگرانی جامعه نسبت به تبعات آن، بیمه سامان بار دیگر مسئولیت خود در قبال اجتماع را نمایان کرده و با طراحی «بیمه سه گانه کرونا» راهکار آینده نگری پیرامون چگونگی تامین هزینه های درمان و نیز جبران کاهش درآمدهای ناشی از اختلال در فعالیت های اقتصادی را پیش روی عموم مردم قرار داده است.

این بیمه نامه که نشــانه ی همبستگی شرکت بیمه سامان با همه هموطنان و نیز یک اقدام عملی برای حمایــت از آنها در شــرایط بحــران است، با ارائه بیشترین سقف پوشش بیمه ای، برای رفع دغدغه ها در کنار مردم است و از آنها امیدوارانه و مقتدر حمایت می کند.

محصول «بیمه سه گانه کرونا» که توسط شرکت بیمه سامان طراحی شده است، در یک بسته واحد هزینه بستری و هزینه بیکاری را جبران کرده و در صورت فوت فرد بیمه شده، مبلغ مشخصی را با عنوان سرمایه فوت به بازماندگان پرداخت می کند.

پوشش هزینه بستری این بیمه نامه با دوره انتظار ۱۴ روزه تا ۱۰۰ میلیون تومان و جبران هزیه بیکاری آن تا ۳۰ میلیون تومان است. سقف سرمایه عمر در نظر گرفته شده برای این بیمه نامه نیز تا یک میلیارد تومان قابل افزایش است و می تواند آرامش خاطر را برای بیمه گذار به ارمغان بیاورد.

شرکت بیمه سامان این امکان را فراهم کرده است که علاقه مندان به خرید “بیمه نامه کرونا”، آن را به صورت آنلاین و از طریق نشانی www.si24.ir خریداری کنند. با این حال کسانی که به هر دلیل امکان خرید آنلاین بیمه نامه را ندارند می توانند به نمایندگان بیمه سامان در سراسر کشور مراجعه کرده و عملیات خرید بیمه نامه را انجام دهند.

 

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ