۱۶ مهر ۱۳۹۹ | 18:51
کد خبر : 25439

افزایش سرمایۀ بیمه اتکایی ایرانیان تصویب شد

مجمع عمومی فوق العادۀ صاحبان سهام بیمه اتکایی ایرانیان به منظور بررسی و تصویب افزایش ۰۷/۲۳ درصدی سرمایه، ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقۀ چهارشنبه ۱۶ مهر ۹۹ درمحل سالن کنفرانس این شرکت باحضور ۷۸/۳ درصد از سهامداران تشکیل شد.

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه اتکایی ایرانیان؛ بنابر این گزارش، مجمع فوق العاده با گزارش هیئت مدیره توسط سید محمد آسوده نایب رئیس و مدیرعامل این شرکت آغاز و سپس گزارش بازرس قانونی قرائت شد.

پس از استماع گزارشات هیئت مدیره و بازرس قانونی ، مجمع عمومی به اتفاق آراء حاضرین، افزایش سرمایۀ شرکت بیمه اتکایی ایرانیان را از مبلغ ۳,۲۵۰ میلیارد ریال به ۴,۰۰۰ میلیارد ریال مورد تصویب قرار داد. لازم به ذکر است این افزایش سرمایۀ ۷۵۰ میلیارد ریالی از محل سود انباشته و اندوختۀ سرمایه ای تأمین شده است.

در پایان خاطرنشان می شود: این جلسه با حضور نماینده بیمه مرکزی بازرس قانونی و سهامداران حقوقی و با نظارت آنلاین سازمان بورس اوراق یهادار برگزار گردید.

 

♦️ تلاش میکنیم با اتکاء به دانش و تجربه 14 ساله خود در بورس سهام ایران بهترین پورتفو را پیشنهاد و سودآورترین سهام را برای شما تحلیل و تشریح کنیم.

جویندگان سهام طلایی

https://t.me/GoldenStockQuesters

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ