۱۵ مهر ۱۳۹۹ | 18:47
کد خبر : 25344

معاون شعب بانک ملی ایران: بانک ها از هیچ امکانی برای کمک به اقتصاد کشور دریغ نمی کنند

معاون شعب بانک ملی ایران ضمن بازدید از شعب کاخ دادگستری و تمرکز اسناد این بانک، با معاون قضایی دادستان کل کشور و رییس دفتر دیوان عالی کشور دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، حسن مونسان امروز در بازدید از شعب کاخ دادگستری و تمرکز اسناد که حمید مومنی مدیر امور شعب مستقل نیز حضور داشت با بیان اینکه میزان اثربخشی بانک ها در خدمات رسانی و کمک به جهش تولید کشور نسبت به سایر دستگاه ها بالاست، گفت: بانک ملی ایران نیز به عنوان یک بانک حاکمیتی و در راس نظام بانکی کشور، مسیر ویژه ای را برای ارایه خدمات و کمک به اقتصاد و بخش تولید برنامه ریزی کرده و در این زمینه در میان سایر دستگاه های اجرایی کشور پیشتاز است.

وی با بیان اینکه بانک ها امسال مسئولیت توسعه اقتصادی کشور را بر عهده دارند، افزود: بانک ملی ایران با تمام قوا برای کمک به اقتصاد کشور و جهش تولید حرکت می کند و از هیچ امکانی دریغ نخواهد کرد.

مونسان با اشاره به تاکید دکتر حسین زاده مدیرعامل بانک برای حمایت از واحدهای تولیدی نیمه تعطیل و تعطیل اظهار کرد: بانک ملی ایران از واحدهای تولیدی که ظرفیت افزایش تولید دارند اما به جهت شرایط اقتصادی کشور دچار بحران شده اند نیز برای جلوگیری از تعطیلی واحد و بازگشت دوباره به چرخه تولید حمایت می کند.

معاون شعب بانک ملی ایران همچنین در دیدار با معاون قضایی دادستان کل کشور بر توسعه همکاری های فی مابین بانک ملی ایران، دادستانی و قوه قضاییه تاکید کرد و گفت: در هر گوشه ای از کشور آثاری از مشارکت بانک ملی ایران را در بخش های مختلف اقتصادی به ویژه در استان های محروم شاهد هستیم و سایر دستگاه ها نیز باید بسیج شوند.

حمید مومنی مدیر امور شعب مستقل هم با اشاره بر شرایط ناهموار پیش روی بخش تولید، خدمات دهی به تولیدکنندگان را از اولویت های بانک ملی ایران عنوان کرد.

سعید عمرانی معاون قضایی دادستان کل کشور نیز با تاکید بر لزوم توسعه همکاری ها با بانک ملی ایران و تقدیر از خدمات این بانک در حمایت از تولید گفت: امیدواریم این روند ادامه یابد و تولید کشور با حمایت بانک ها بیش از پیش رونق گیرد.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین محمدجواد فوادیان رییس دفتر دیوان عالی کشور نیز با تاکید بر اینکه بانک ها در ارایه خدمت سابقه دیرینه ای در کشور دارند، گفت: حجت الاسلام و المسلمین رئیسی ریاست قوه قضاییه نیز تاکید ویژه ای بر حمایت از موسسات اقتصادی در معرض تعطیلی دارند و قطعا بانک ها یکی از بازوهای مهم برای کمک در این زمینه هستند.

معاون شعب بانک ملی ایران نیز خواستار حمایت قوه قضاییه از بانک ملی ایران برای آزادسازی منابع بلوکه شده این بانک شد که حجت الاسلام و المسلمین فوادیان در تسریع روند رسیدگی به پرونده ها قول مساعد داد.

در پایان نیز همایش بررسی و ارزیابی عملکرد شعبه مستقل کاخ دادگستری برگزار و ضمن بررسی و تبادل نظر در خصوص شاخص های عملکردی شعبه، کارکنان در فضایی صمیمی به ارایه دیدگاه های خود پرداختند.

سید غلامحسین سپهری رییس شعبه مستقل کاخ دادگستری نیز گزارشی از عملکرد این شعبه ارایه کرد.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ