۱۵ مهر ۱۳۹۹ | 18:38
کد خبر : 25312

حضور فعال ذوب آهن اصفهان در بیست و دومین سمپوزیوم فولاد

ذوب آهن اصفهان در بیست و دومین سمپوزیوم و نمایشگاه فولاد سال ۹۸ که با حضور شرکت های فولادی کشور در مرکز همایش های بین المللی کیش در حال برگزاری است ، حضوری فعال دارد .

به گزارش برداشت روز،  ذوب آهن اصفهان در بیست و دومین سمپوزیوم و نمایشگاه فولاد سال ۹۸ که با حضور شرکت های فولادی کشور  در مرکز همایش های بین المللی کیش در حال برگزاری است ، حضوری فعال دارد . خبرنگار ما در این نمایشگاه با تنی چند از مسئولین هنگام بازدید از غرفه شرکت گفتگو نموده است که در پی می آید :

غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش:ذوب آهن اصفهان با تولید محصولات با ارزش افزوده بالا یکی از صنایع پیشرو است

غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و دکتر عباس نجفی زاده ، رییس هیات انجمن آهن و فولاد ایران و هیات همراه ۱۵ مهرماه  با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه آهن و فولاد ایران در کیش ضمن گفتگو با کارشناسان ذوب آهن اصفهان در جریان آخرین دستاوردهای این شرکت در خصوص تولید فولاد قرار گرفتند .

غلامحسین مظفری ، با اشاره به اینکه توسعه ساختارهای ریلی ، ساختمانی ،اسکله ای و بندری با توسعه فولاد رخ می دهد گفت : ذوب آهن اصفهان یکی از قدیمی ترین صنایع فولادی کشور است و بهترین و با کیفیت ترین محصولات فولادی کشور را تولید می کند  و باید گفت ارتقا سطح فنی دانش فولاد در کشور با ذوب آهن اصفهان رخ داد .

وی با اشاره به اینکه ذوب آهن اصفهان با تولید محصولات جدید با ارزش افزوده بالا یکی از صنایع پیشرو در کشور است تصریح کرد : ذوب آهن اصفهان با تولید محصولات با کیفیت می تواند به بازار های جهانی نگاه ویژه داشته باشد .

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت : تولید و تبدیل مواد اولیه به محصول نهایی می تواند ارز آوری بیشتری نسبت به خام فروشی داشته باشد و توجه به این مهم باید در اولویت قرار گیرد . وی به تولید ریل در ذوب آهن اشاره کرد و افزود : ریل یک محصول استراتژیک فولادی است که تولید آن نیاز به دانش فنی بالای دارد و ذوب آهن با تولید ریل ملی نشان داد همیشه پیشتاز و پیشرو در زمینه تولید محصولات فولادی است .

وی گفت : امید است با تخصیص سنگ آهن مورد نیاز ذوب آهن ظرفیت تولید در این مجتمع صنعتی و کشور افزایش یابد .

 دکتر عباس نجفی زاده ، رییس هیات انجمن آهن و فولاد ایران: ذوب آهن اصفهان پایه گذار صنعت فولاد کشور است

دکتر عباس نجفی زاده ، رییس هیات انجمن آهن و فولاد ایران با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان گفت : ذوب آهن اصفهان پایه گذار صنعت فولاد کشور است و یکی از قدیمی ترین صنایع کشور می باشد و بسیاری از پیشرفت های حوزه فولاد مرهون دانش فنی متخصصان این شرکت است . وی خاطر نشان ساخت: متخصصان این شرکت با برنامه ریزی پژوهشی بلند مدت و همکاری با نخبگان و دانشگاه های کشور می تواند قطعا باعث تعالی در این صنعت شود .

رییس هیات انجمن آهن و فولاد ایران گفت : ذوب آهن اصفهان می تواند با تامین مواد اولیه کوره شماره یک خود را راه اندازه کند و ظرفیت تولید فولاد خود و کشور را افزایش دهد . وی تصریح کرد : این شرکت می تواند با نیاز سنجی بازارهای بین المللی و تولید فولاد سبک سهم خوبی در ارز آوری کشور داشته باشد.

عبدالرضا محمودپورعضو هیات مدیره صبا فولاد خلیج فارس: ذوب آهن اصفهان یک دانشگاه صنعتی است که تولید دانش می کند

عبدالرضا محمود پور عضو هیات مدیره صبا فولاد خلیج فارس و معاون اسبق منابع انسانی و امور اجتماعی ذوب آهن با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان و گفتگو با کارشناسان این شرکت گفت :حضور در ذوب آهن مانند حضور در دانشگاه صنعتی است زیرا پنجاه درصد مدیران فولادی کشور قطعا سابقه حضور در ذوب آهن را داشته و از این شرکت کسب تجربه کرده اند. وی افزود : حضور در این گونه نمایشگاه ها و سمپوزیوم ها زمینه مشارکت بیشتر کارشناسان فولادی را در فعالیت های علمی و تحقیقاتی را فراهم می کند .

عضو هیات مدیره صبا فولاد خلیج فارس: شرکت های مانند ذوب آهن با حضور فعال در این نمایشگاه ها می توانند کمک شایانی به آینده صنعت فولاد نمایند و با بررسی چالش های آن و تحقیق در این خصوص چشم انداز لازم را ترسیم نمایند.

شایان ذکر است بیست و دومین نمایشگاه آهن و فولاد ایران باحضور غلامحسین مظفری رییس منطقه آزاد کیش و هیات همراه و پروفسور عباس نجفی زاده ، رییس هیات انجمن آهن و فولاد ایران در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی کیش آغاز به کار کرد ، این نمایشگاه از چهاردهم لغایت شانزدهم مهرماه برای علاقمندان دایر می باشد.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ