۱۳ مهر ۱۳۹۹ | 19:12
کد خبر : 25091

اهداء لوح مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به جانباز ۷۰ درصد همدانی

دکتر حسن عروتی موفق از کارکنان شاغل در مدیریت درمان همدان مورد تقدیر مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی قرار گرفت.

به گزارش برداشت روز، به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر حسن عروتی موفق جانباز شاغل در مدیریت درمان تامین اجتماعی استان همدان با حضور کارشناسان و مدیران بیمه و درمان با اهداء لوحی که به امضاء مدیرعامل سازمان رسیده بود، مورد قدردانی قرار گرفت. متن لوح بدین شرح است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر حسن عروتی موفق

رشد و بالندگی انقلاب شکوهمند اسلامی مردم ایران و دستاوردهای ارزشمند آن، مرهون مجاهدت، ایثار گری و جان فشانی همه عزیزانی است که در سال های دفاع مقدس با حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل پاسدار فظیلت ها و کرامات انسانی بوده و برای حفظ استقلال و تمامیت ارضی این آب و خاک از تمام وجود خویش مایه گذاشتند.

یاد همه دلاور مردان و شیر زنانی که با حضور در صحنه های نبرد و دفاع غیورانه به زنده نگهداشتن شعایر الهی و صیانت از میهن اسلامی همت گماشتند را گرامی می داریم و انتخاب شما همکار محترم را به عنوان رزمنده شاخص مدیریت درمان تامین اجتماعی استان همدان تبریک عرض نموده و با اهدای این لوح سپاس از فداکاری ها و صبر و توکل مومنانه شما در طول هشت سال دفاع مقدس و تلاش صادقانه تان در سازمان تقدیر و تشکر می نمایم.

توفیق روز افزون جنابعالی را در راستای فرهنگ ایثار جهاد و شهادت و در سنگر ارائه خدمات به بیمه شدگان و مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی از خداوند منان آرزومندم.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ