۱۳ مهر ۱۳۹۹ | 19:09
کد خبر : 25079

بیمه حکمت طرح جمعه های ورزشی را برای خانواده‌های ارتشیان کلید زد

باتوجه به گستردگی شیوع ویروس کرونا در جامعه و نیاز مبرم به آموزش همگانی برای اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی و افزایش فعالیت های ورزشی در شرایط کرونایی، در همین راستا بیمه حکمت همگام با سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران اقدام به برگزاری طرح جمعه های ورزشی برای خانواده های ارتشیان نمود.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی بیمه حکمت، باتوجه به گستردگی شیوع ویروس کرونا در جامعه و نیاز مبرم به آموزش همگانی برای اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی و افزایش فعالیت های ورزشی در شرایط کرونایی، در همین راستا بیمه حکمت همگام با سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران اقدام به برگزاری طرح جمعه های ورزشی برای خانواده های ارتشیان نمود.

گفتنی است این طرح همه ی رده های سنی از نوجوانان، جوانان و بزرگسالان را در بر می گیرد که افراد علاقه مند در این طرح ورزشی می بایست از روز شنبه تا پنجشنبه هر هفته تا پایان سالجاری در مدت زمان معین تمرینات ورزشی انجام داده و آن را ثبت و ضبط نمایند.

پس از آن در انتهای هفته یعنی روز جمعه بمدت ۱ دقیقه فعالیت های ورزشی خود را از طریق کانال تلگرامی ارتش به کاربران ارسال نموده تا ارزیابی های ورزشی توسط کارشناسان صورت پذیرد. این گزارش می افزاید، پس از ارزیابی های صورت گرفته و مشخص شدن افراد برتر، قرعه کشی این طرح ورزشی انجام و به نفرات برگزیده جوایز نفیسی اهداء خواهد گردید.

افزودنی است، همانطور که شرکت بیمه حکمت از بدو شیوع ویروس کرونا اقدامات مهمی را از جمله ترویج فرهنگ استفاده صحیح از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی بصورت در اختیار گذاشت بروشور و محصولات ضدعفونی برای مردم عزیز میهن اسلامی بویژه کارکنان خدوم ارتش و خانواده های آنان بعمل آورد، امروز نیز با پشتیبانی مالی و معنوی خود در کنار نهادهای خدمتگذار مردم همچون سازمان تربیت بدنی آجا بدنبال قطع زنجیره این ویروس منحوس می باشد.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ