۱۳ مهر ۱۳۹۹ | 19:00
کد خبر : 25038

طرح نسخه الکترونیک تامین اجتماعی همگامی بخش درمان با تکنولوژی روز دنیا است

جلسه هماهنگی و پایش نحوه اجرای طرح نسخه الکترونیک در مدیریت درمان تامین اجتماعی سمنان با حضور مدیر درمان استان و سایر کارشناسان مجموعه برگزار شد.

به گزارش برداشت روز، به نقل ازاداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سیدمجتبی اکرم در جلسه هماهنگی و پایش اجرای طرح نسخه الکترونیک مدیریت درمان استان گفت: اجرای کامل طرح نسخه الکترونیک یکی از اقدامات نوین و اساسی در ارائه خدمات درمانی و در راستای همگامی بخش درمان سازمان تامین اجتماعی با تکنولوژی روز دنیا است.

مدیر درمان تامین اجتماعی سمنان با بیان اینکه نسخه نویسی الکترونیک فرایندی لازم و ضروری برای ایجاد پرونده الکترونیکی سلامت بیمه شدگان است، بیان داشت: دسترسی سریع و مطمئن پزشک معالج به اطلاعات و سوابق درمانی بیمار موجب بهبود روند ارائه خدمات و مراقبت های بالینی و نیز کاهش اشتباهات پزشکی خواهد شد.
وی افزود: پرونده الکترونیکی سلامت با داشتن ساختار و استاندارد های مناسب و با حفظ اصول محرمانگی، یک پرونده مادام العمر از سابقه بهداشتی و درمانی فرد و مراقبت از وی در نظام سلامت را فراهم می کند.
دکتر اکرم با اشاره به اهمیت فراهم بودن زیرساخت مناسب در  حوزه فناوری اطلاعات در اجرای طرح نسخه الکترونیک بیان داشت: با تمهیدات پیش بینی شده تمامی پزشکان، دندانپزشکان و ماماها حتی در صورت نداشتن قرارداد و البته با داشتن امضاء الکترونیک می توانند در این سیستم نوین وارد شده و نسخ ویزیت بیمه شدگان تامین اجتماعی را بصورت الکترونیکی ارسال نمایند.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ