۱۳ مهر ۱۳۹۹ | 18:57
کد خبر : 25023

دریافت گواهی نامه دوستاره جایزه مدیریت دانشی توسط بیمه پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد در سومین کنفرانس بین‌المللی مدیریت ‌دانشی با رویکرد رهبری دانشگران و سومین جایزه مدیریت ‌دانشی، که به همت «انجمن مدیریت ایران» و با همکاری انجمن مدیریت‌ دانش اتریش و دانشگاه خاتم درتاریخ 8 مهر 1399 مصادف با روز مولانا به صورت مجازی برگزار شد، گواهی نامه دوستاره مدیریت دانش را کسب نمود.

به گزارش برداشت روز، شرکت بیمه پاسارگاد در سومین کنفرانس بین‌المللی مدیریت ‌دانشی با رویکرد رهبری دانشگران و سومین جایزه مدیریت ‌دانشی، که به همت «انجمن مدیریت ایران» و با همکاری انجمن مدیریت‌ دانش اتریش و دانشگاه خاتم درتاریخ ۸ مهر ۱۳۹۹ مصادف با روز مولانا به صورت مجازی برگزار شد، گواهی نامه دوستاره مدیریت دانش را کسب نمود.

براساس گزارش های دریافتی ، این جایزه پس از بررسی شواهد و مدارک لازم و برگزاری جلسات ارزیابی با حضور تیم ارزیابان ارشد سومین دوره جایزه بین المللی مدیریت دانش KM4D ، به شرکت بیمه پاسارگاد اعطاء شد.

امروزه مدیریت دانش نقش به سزایی در ایجاد اقتصاد دانایی محور داشته و سازمان ها به دنبال استقرار آن در جهت خلق ارزش در سطح ملی و بین المللی می باشند. مدیریت دانش یک سیستم مدیریتی است که به دنبال مدیریت صحیح دانش حاصل از سرمایه های انسانی، سرمایه های سازمانی و ارتباط با ذی نفعان می باشد، این سرمایه ها در چارچوب مدیریت دانش، شناسایی، خلق و ثبت شده و در جهت خلق ارزش در سطح ملی و بین المللی به اشتراک گذاشته می شوند. مدل ارزیابی مدیریت دانش با رویکرد مدیریت منابع برخلاف سایر مدل ها در صدد تحقق میزان توسعه سازمان ها در سطح استانی، ملی و جهانی بوده و براساس معیارهای تعیین شده، سازمان ها را مورد ارزیابی قرار می دهد، سازمان هایی که در جهت توسعه دانش نقش به سزایی داشته باشند می توانند از این مدل در جهت جاری سازی و ارزیابی استفاده نموده و در مراسم بین المللی اهداء جایزه مدیریت دانش شرکت نمایند./ بیمه پاسارگاد

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ