۳۰ بهمن ۱۳۹۸ | 15:31
کد خبر : 2499

میرسلیم/ عملکرد مطلوب کروز نویدبخش آینده درخشان این شرکت است

سیدمصطفی میرسلیم ضمن بازدید از غرفه کروز در نمایشگاه بین المللی موتور تهران گفت: این شرکت در این سال ها فعالیت های زیادی در زمینه تحقیقاتی و علمی انجام داده است که بنده شاهد آن بودم و نویدبخش پیشرفت قطعی این بنگاه اقتصادی در آینده نزدیک است.

میرسلیم میزان نقش کروز در خودکفایی و اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: این بنگاه اقتصادی در این زمینه بسیار موثر واقع شده و تامین کننده ظرفیت بسیار بالایی از نیاز صنعت خودروسازی کشور است. علاوه بر آن قطعات تولیدی کروز از کیفیت بالایی برخوردار است و این حاصل سرمایه گذاری بالای این شرکت در عرصه قطعه سازی است

کروز محصولات و قطعات پیشرفته تولیدی خود را که در راستای فناوری های ارزبر صنعت موتور بومی سازی کرده است، در هشتمین نمایشگاه بین المللی موتور تهران در سالن شرکت ساپکو به نمایش گذاشته است.

سیدمصطفی میرسلیم رییس هیئت مدیره شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو (ایپکو) ضمن بازدید از غرفه کروز در این نمایشگاه با اشاره به پیشرفت بسیار بالای شرکت کروز در صنعت قطعه سازی گفت: کروز در این سال ها فعالیت های زیادی در زمینه تحقیقاتی و علمی انجام داده است که بنده شاهد آن بودم و نویدبخش پیشرفت قطعی این بنگاه اقتصادی در آینده نزدیک است.

میرسلیم در خصوص حمایت از شرکت های قطعه سازی اظهار کرد: پشتیبانی و حمایت از شرکت های قطعه ساز وظیفه اصلی دولت و خودروساز است تا موانعی که بر سر راه آن ها به خصوص در اثر تحریم ها وجود دارد، برطرف گردد؛ چه به لحاظ فعالیت های علمی که منجر به خودکفایی می شود و چه به لحاظ دور زدن تحریم ها که سبب متوقف نشدن تولید می شود.

میرسلیم ضمن خرسندی از عملکرد مطلوب کروز، به حمایت های لازم از این شرکت اشاره و تصریح کرد: نخست خود کروز باید از شرکت خود حمایت کند و بنده آینده بسیار روشنی برای کروز و صنعت قطعه سازی کشور می بینم.

رییس هیات مدیره ایپکو درخصوص میزان نقش کروز در خودکفایی و اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: این بنگاه اقتصادی در این زمینه بسیار موثر واقع شده و تامین کننده ظرفیت بسیار بالایی از نیاز صنعت خودروسازی کشور است. علاوه بر آن قطعات تولیدی کروز از کیفیت بالایی برخوردار است و این حاصل سرمایه گذاری بالای این شرکت در عرصه قطعه سازی است.

میرسلیم در خصوص برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی موتور تهران و کمک آن به صنعت خودروسازی کشور گفت: صنعت قطعه سازی پشتیبان اصلی تولید موتور و خودرو است و خوشبختانه با دقت هایی که صورت گرفته بسیار از قطعه سازان کشور همچون کروز برای ارتقاء سطح فناوری خود، مجموعه خود را به مراکز تحقیقاتی و پژوهشی مجهز کرده اند. ما در این نمایشگاه شاهد دستاوردهای بسیار مطلوبی بودیم که نشان از فعالیت بارز قطعه سازان است و اگر دوام داشته باشد، بسیاری از محدودیت هایی که به دلیل تحریم ها پیش امده است، برطرف خواهیم کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اشاره به حضور قطعه سازان بزرگی همچون کروز و رایزکو در این نمایشگاه اشاره کرد و درخصوص میزان کمک آنان به صنعت موتور و خودروبیان کرد: به دلیل وابستگی صنعت خودرو و قطعه، بدون حضور قطعه سازان این صنعت نمی تواند نتیجه بخش باشد . سازنده قطعات قطعه سازان هستند و صنعت خودرو صرفا تولید کننده است و با کمک آن ها خودروسازان می توانند محصول خود را تولید کنند که می توان نتیجه گرفت پیشرفت قطعه ساز شرط لازم پیشرفت خودروساز است

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ