۱۲ مهر ۱۳۹۹ | 18:43
کد خبر : 24922

همکاران شعب نقش مهمی در موفقیت بانک توسعه تعاون بر عهده دارند

همکاران شعب بانک توسعه تعاون مسئولیت‌های متعددی در اجرای سیاست‌ها و راهبردهای توسعه بخش تعاون بر عهده دارند و رفتار حرفه‌ای و عملکرد دلسوزانه همکاران موجب پیشرفت فرآیندهای بانکداری توسعه‌ای گردیده است.

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، حجت اله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون در برنامه تماس تلفنی با برخی روسای شعب این بانک اظهار داشت: همکاران شعب مسئولیت‌های متعددی در اجرای سیاست‌ها و راهبردهای توسعه بخش تعاون بر عهده دارند و رفتار حرفه‌ای و عملکرد دلسوزانه همکاران موجب پیشرفت فرآیندهای بانکداری توسعه‌ای گردیده است.

مهدیان تصریح نمود: مجمع سالیانه بانک توسعه تعاون تحت نظارت و درایت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید و بسیاری از فعالیت‌ها و راهبردهای بانک به‌صورت جزئی موردبررسی قرار گرفت.

وی با تأکید بر یادآوری نقش مشارکتی همکاران در کسب توفیقات و دستاوردها در جلسه مجمع سالیانه بانک همچنین افزود: شایسته است همکاران در واحدهای صف و ستاد با شناسایی صحیح فرآیندهای جدید و سطح مساعد همکاری درون‌سازمانی و برون‌سازمانی، در اجرای تکالیف توسعه‌ای به‌ویژه تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری و تسهیلات موضوع بند الف تبصره ۱۸ و ماده ۵۲ قانون بودجه سنواتی مبادرت ورزند.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون در تماس با اکبر سلیمانی سرپرست باجه عجب‌شیر شعبه بناب، رجب محمد صوفیانی رئیس شعبه گمیشان، امان اله قلی پور سرپرست شعبه گیلانغرب، حسن خراسانی رئیس شعبه سیرجان و حمید جلالی رئیس شعبه مرکزی قم نکات مهمی را در خصوص مأموریت‌های توسعه‌ای بانک یادآور گردید و گفت: فعالیت بانکداری توسعه‌ای علاوه بر رعایت اصول حرفه‌ای بانکداری و الزامات مالی و حسابداری و اهمیت مشتری مداری، نیازمند نگاه توسعه‌ای و اجتماعی است و به گواه مسئولین و صاحب‌نظران، حضور بانک توسعه تعاون در بسیاری از مناطق جغرافیایی باعث جبران برخی کمبودها شده است و خدمات بانک در اشتغال‌زایی مناطق و افزایش امکانات اجتماعی و رونق اقتصادی اثرگذار بوده است.

مهدیان در ادامه خاطرنشان کرد: در مقطع کنونی امکان حضور رودررو با همکاران مهیا نمی‌باشد، ازاین‌ رو تماس‌های تلفنی می‌تواند تا حدی این کمبودها را جبران نموده و در انعکاس مشکلات و ارائه راه‌حل‌ها راهگشا باشد.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ