۰۹ مهر ۱۳۹۹ | 19:07
کد خبر : 24621

صدای صنعت بیمه را به گوش مسئولان می رسانیم

در تعامل با قوای سه گانه مطالبات به حق صنعت بیمه را پیگیری کرده و تلاش می کنیم صدای صنعت بیمه را به گوش مسئولان برسانیم.

به گزارش برداشت روز، کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران با تاکید بر مظلومیت صنعت بیمه و بیمه گران، همگرایی و رقابت سالم را پیش نیاز احقاق مطالبات صنفی دانسته و خاطر نشان ساخت: حرکتی که شورای معاونان فنی با تهیه و تصویب دستورالعمل شرایط عمومی برگزاری مناقصات بیمه ای انجام داد گام مهمی در راستای بهبود فضای کسب و کار در صنعت بیمه کشور است.

وی عزم شرکتهای بیمه درحل برخی مشکلات قدیمی صنعت بیمه در قالب دستورالعمل شرایط عمومی برگزاری مناقصات بیمه ای را ستود و ابراز داشت: با آنکه در حال حاضر دستورالعمل اجرایی ماده ۱۲ اساسنامه سندیکای بیمه گران برای  اجرای تصمیمات این نهاد صنفی ضمانت هایی ایجاد کرده است اما مهمتر از آن اراده ای است که امروزه در بین شرکتهای بیمه برای حل مسائل و مشکلات در قالب سندیکای بیمه گران بعنوان خانه بیمه گران می بینیم.

همچنین در این جلسه  اعضای کمیته برگزاری مناقصات و پنج کمیته از معاونان فنی برای بررسی اولویت های اصلاح آیین نامه های شورای عالی بیمه انتخاب شدند.

گفتنی است جلسه شورای هماهنگی معاونان فنی سندیکای بیمه گران ایران روز سه شنبه با حضور دکتر محمد رضایی رییس شورای عمومی سندیکا و مدیرعامل بیمه ایران و دکتر سیدمحمد کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران به میزبانی بیمه ایران برگزار  شد./  سندیکای بیمه گران ایران

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ