۰۹ مهر ۱۳۹۹ | 19:04
کد خبر : 24618

افزایش سرمایه شرکت پالایش نفت تهران از محل سود انباشته و سایر اندوخته ها

جلسه مجمع عمومي فوق العاده شركت پالايش نفت تهران با دستور جلسه افزايش سرمايه 70درصدي برگزار و مورد موافقت سهام داران قرار گرفت.

به گزارش برداشت روز، مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت پالایش نفت تهران در نهمین روز از مهرماه سال جاری با حضور ۰۷/۸۴ درصد از سهام‌داران شرکت با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در این شرکت برگزار شد. در این مجمع افزایش سرمایه شرکت پالایش نفت تهران از مبلغ ۴۴هزار میلیارد ریال به مبلغ ۷۵هزار میلیارد ریال (مبلغ ۳۱هزار میلیارد معادل ۷۰درصد) از محل سود انباشته (مبلغ ۱۱هزار میلیارد ریال) و سایر اندوخته ها (مبلغ ۲۰هزار میلیارد ریال) از طریق صدور سهام جدید مورد تصویب قرار گرفت. همچنین مقرر گردید با رعایت قانون تجارت و قانون بازار اوراق بهادار نسبت به اصلاح ماده ۵ مبنی بر تقسیم و پرداخت تعداد سهام و سرمایه شرکت در اداره ثبت شرکت ها صورت پذیرد. مجمع به مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران حق توکیل به غیر داد تا نسبت به ثبت این صورت‌جلسه در اداره ثبت شرکت ها اقدام نماید. شایان ذکر است بر اساس اعلام ورشو ساز مدیر مالی و اقتصادی شرکت پالایش نفت تهران برنامه ریزی بازارگردانی سهام این شرکت با نماد “شتران” به زودی عملیاتی خواهد شد که این مهم نوید بخش حفظ منافع سهام‌داران شرکت خواهد بود. این مجمع به صورت برخط از درگاه معرفی شده در وب سایت شرکت برای عموم سهام داران به نمایش گذاشته شد. روابط عمومی پالایشگاه نفت تهران

♦️ تلاش میکنیم با اتکاء به دانش و تجربه 14 ساله خود در بورس سهام ایران بهترین پورتفو را پیشنهاد و سودآورترین سهام را برای شما تحلیل و تشریح کنیم.

جویندگان سهام طلایی

https://t.me/GoldenStockQuesters

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ