۰۹ مهر ۱۳۹۹ | 18:58
کد خبر : 24600

انتصاب جدید در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان

با حکم معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل ایمیدرو، “محمد پور اسفندیاری” به عنوان عضو هیات مدیره و نایب رییس منطقه ویژه اقتصادی پارسیان به عنوان یکی از زیر مجموعه های ایمیدرو منصوب شد.

خداداد غریب پور در بخشی از حکم خود خطاب به پور اسفندیاری آورده است: به موجب این حکم به عنوان عضو موظف هیات مدیره شرکت به نمایندگی از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران منصوب می شوید.

 

منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان درغرب استان هرمزگان و در نوار ساحلی خلیج فارس و مجاور عسلویه و سایر کانونهای انرژی جنوب کشور واقع است که با هدف استقرار و تولید ۴ میلیون تن فولاد، ۱۸ میلیون تن محصولات پتروشیمی، ۱٫۲ میلیون تن آلومینیوم، ۶ هزارمگاوات برق در سال و احداث بندر پارسیان با ظرفیت تخلیه و بارگیری سالانه ۴۰ میلیون تن و استقرار سایر صنایع انرژی بر راه اندازی شده است.

 

محمد پور اسفندیاری که از خانواده جامعه ایثارگری کشور است دارای دانشنامه ارشد مدیریت بازرگانی و از نیروهای رسمی وزارت صمت است که در پیشینه اجرایی وی علاوه بر حضور در مشاغل تخصصی ،مشاور استاندار گلستان در امور ایثارگران ،قائم مقامی مدیر عامل شرکت پترولند، مشاور مدیر عامل شرکت های ملی فولاد و آلومینای ایران ثبت و ضبط شده است.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ