۰۹ مهر ۱۳۹۹ | 18:52
کد خبر : 24580

فعالیتهای پایگاه بسیج پتروشیمی شهید تندگویان در هفته دفاع مقدس

پایگاه مقاومت بسیج پتروشیمی شهید تندگویان گزارشی از فعالیتهای خود در هفته دفاع مقدس را ارائه نمود.

به گزارش برداشت روز، به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل پتروشیمی شهید تندگویان، روح الله نصیری فرمانده پایگاه مقاومت بسیج پتروشیمی شهید تندگویان ضمن اشاره به اهمیت حفظ و گسترش فرهنگ مقاومت و ایثار گفت: به همین منظور و در راستای ایجاد روحیه شور ونشاط در بین کارکنان ، این پایگاه به مناسبت هفته دفاع مقدس وارج نهادن به مقام شامخ شهدا اقدام به برگزاری برنامه های متنوعی نمود که با استقبال گسترده همکاران همراه بود.

وی افزود : برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس که از آیتم های مختلف از جمله خاطره گویی مهمان ویژه برنامه ، سخنرانی و اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی تشکیل شده بود اولین برنامه این پایگاه بود که روز سه شنبه اول مهرماه با حضور جمع کثیری از کارکنان و مدیران پتروشیمی شهید تندگویان، اعضا شورای پایگاه‌های بسیج شرکت‌های منطقه ویژه پتروشیمی، فرمانده و اعضای شورای بسیج صنایع پتروشیمی وجمعی از مسئولین نظامی وانتظامی شهرستان ماهشهر برگزار شد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج پتروشیمی شهید تندگویان گفت : از دیگر برنامه های اجراء شده در این هفته می توان  به برپایی نمایشگاه عکس ، تزیین ساختمانها و محوطه مجتمع ، فضا سازی با المانها و نمادهای دفاع مقدس، پخش سرودهای حماسی وانقلابی در هنگام شروع وپایان وقت اداری مجتمع و حضور بسیجیان در مراسم عبادی و سیاسی نماز جمعه اشاره نمود.

نصیری خاطر نشان کرد : در ادامه برنامه ها ، روز جمعه ۱۱ مهرماه طرح ویزیت و داروی رایگان در شهر چمران با همکاری موکب فداییان حضرت محسن (ع) اجراء می شود . در این برنامه اقداماتی از جمله ویزیت پزشک عمومی ، کارشناس تغذیه ، کارشناس مامایی و فعالیتهای پرستاری مانند تزریقات ، پانسمان و…. به صورت رایگان برای مردم منطقه انجام می شود.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات وتلاشهای بسیجیان مجتمع اظهار امیدواری کرد که با برنامه ریزی ، انسجام و تداوم برنامه های پایگاههای بسیج  منطقه ویژه پتروشیمی گامهای موثری در جهت عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری(تحقق جهش تولید) و رفع محرومیت ها از منطقه ماهشهر برداشته شود.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ