۰۹ مهر ۱۳۹۹ | 18:37
کد خبر : 24532

تابستان داغ فروش فولاد خراسان با ۷۶ درصد رشد درآمد مالی

مجتمع فولاد خراسان با ثبت 2هزار 737 میلیارد تومان فروش در شش ماه نخست امسال ،25 درصد رشد درآمد ریالی ناشی از فروش محصولات خود را به ثبت رساند که این رقم در مقایسه با فروش سال قبل در همین مدت، بیش از 560 میلیارد تومان افزایش درآمد را برای این شرکت بزرگ بورسی نشان می دهد.

به گزارش برداشت روز، به نقل از مجتمع فولاد خراسان؛ «فخاس» درحالی در شش ماه نخست سال، این رشد چشم گیر را به ثبت رسانده که فروش سعه ماه تابستان این مجتمع رقم ۱۷۶۳ میلیارد تومان را نشان می دهد .رقمی که در قیاس با فروش بیش از ۱۲۰۹ میلیارد تومانی تابستان پارسال ، حاکی از میانگین رشد قابل توجه ۴۵ درصدی است.

عملکرد فروش این نماد موفق بورسی در ماه شهریور نیز به روال ماه های پیش از آن به روند مستمر رشد خود ادامه داده وبا ۴۵ درصد رشد وثبت فروش ۶۳۶ میلیارد تومانی ، مبلغ قابل توجه بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان فروش نسبت به ماه مشابه پارسال را نشان می دهد.

این رشد چشم گیر فروش محصولات در حالی انفاق افتاده که با توجه به شیوع کرونا و عدم فعالیت مطلوب بازار های کالایی در ماه فروردین، فروش محصولات فولادی در کشور، از جمله محصولات فولاد خراسان کاهش چشم گیر را تجربه کرد اما بااین وجود، فولاد خراسان با فروش بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومانی در بهار ۱۳۹۹، توانست اندکی بیش از بهار پارسال منابع ریالی از بازار حاصل کند و در پی آن باعملکردی خیر ه کننده در تابستان امسال رشد فروش خود را در سه ماهه دوم از ۳ درصد به ۴۵ درصد برساند.

به این ترتیب همه ارقام ، حاکی از تابستانی پرفروغ برای نماد «فخاس» است. تابستانی که در مقایسه با بهار همین سال، رشدی بیش از ۷۶ درصدی را در فروش محصولات بزرگترین قطب صنعتی شرق کشور به ثبت رسانده است.

گفتنی است ماه های تیر با ثبت بیش از ۶۴۷ میلیادر وشهریور سال ۱۳۹۹ با ثبت رقم ۶۳۶ میلیارد تومان فروش، به ترتیب پر لبخندترین روزهای بازار به عرضه محصولات مجتمع فولاد خراسان بوده اند.

♦️ تلاش میکنیم با اتکاء به دانش و تجربه 14 ساله خود در بورس سهام ایران بهترین پورتفو را پیشنهاد و سودآورترین سهام را برای شما تحلیل و تشریح کنیم.

جویندگان سهام طلایی

https://t.me/GoldenStockQuesters

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ