۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | 21:32
کد خبر : 2449

مدیرعامل بانک ملی ایران/ در جنگ اقتصادی باید به خودمان در داخل کشور متکی باشیم

مدیرعامل و فرمانده حوزه مقاومت بسیج بانک ملی ایران در همایش شورای فرماندهی و فرماندهان حوزه ها و پایگاه های تابعه مرکز مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی با اشاره به شرایط جنگ اقتصادی در کشور گفت: امروز ضمن تلاش برای حفظ ارتباطات بین المللی و مبادلات در دنیا باید به فرمایشات مقام معظم رهبری که همان اتکای به خود در داخل کشور است، توجه ویژه داشته باشیم.
به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمدرضا حسین زاده در این همایش که به میزبانی حوزه مقاومت بسیج بانک ملی ایران و با حضور دکتر علیرضا زمانی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت اقتصاد، نادر اکبری وند جانشین حوزه مقاومت بسیج بانک ملی ایران، فرماندهان حوزه ها و اعضای شورای مرکز برگزار شد، با تاکید بر اینکه اقدامات بسیج سخت و گمنامانه است، افزود: امروز دشمن هرچه در چنته داشته رو کرده و حتی سردار عزیز ما حاج قاسم سلیمانی را نیز ترور کرده است. به عبارتی آستین را برای یک جنگ تمام عیار بالا زده اما ما باید سعی کنیم با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و تاکیدات مقام معظم رهبری پیش رویم.

وی تصریح کرد: زمانی که در عرصه علم و تکنولوژی با اتکا به جوانان برومند کشور پیشتاز هستیم، قطعا می توانیم در سایر عرصه ها نیز چنین باشیم. امروز با تحریم ها بسیاری از واحدهای تولیدی که شاید فعالیت آنها متوقف شده بود، به صورت سه شیفت کار می کنند و در حال تولید هستند بنابراین می توانیم روی پای خودمان بایستیم.

دکترحسین زاده ادامه داد: تصور دشمن از اعمال تحریم ها علیه ایران ایجاد یک قحطی در کشور بود در حالی که ما امروز کشور صادر کننده در بسیاری از زمینه ها هستیم.

مدیرعامل بانک ملی ایران با بیان اینکه باید مدیران را در تصمیم گیری ها حمایت کنیم، خاطر نشان کرد: یکی از برنامه های دشمن ایجاد نارضایتی در داخل و بی اعتمادی میان مردم، مدیران و دستگاه هاست که در این زمینه باید برادران بسیجی دقت لازم را داشته و کاری کنند که علاقه مندی مردم به نظام ادامه دار باشد.

همچنین فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز با اشاره به نزدیک بودن حماسه انتخابات و بیان اینکه امروز مجاهدت فرماندهان بسیج درست کردن خط کش درست در انتخابات است، گفت: با توجه به قرارگیری در هفته منتهی به انتخابات، مسیر حرکت ما باید کاملا مشخص و با برنامه ریزی اصولی باشد.

دکتر علیرضا زمانی با بیان اینکه از دیدگاه مقام معظم رهبری انتخابات شامل وظیفه مردم نسبت به انتخاب کاندید اصلح و معیارهای صحیح برای انتخاب کاندید دارای صلاحیت است، افزود: در شرایط جنگ اقتصادی امروز به کاندیدایی نیاز داریم که دارای ویژگی های مورد نظر مقام معظم رهبری از جمله تدین نظری و عملی به اسلام و انقلاب، داشتن صداقت و صمیمت و دلسوزی با مردم، طرفداری از مستضعفین، بهره مندی از درک و فهم سیاسی، بهره مندی از تخصص و تجربه و کارآمدی، برخورداری از روحیه شجاعت و داشتن قصد خدمت به جای قصد کسب قدرت و ثروت باشد.

وی با بیان اینکه نماینده مجلس باید آیینه تمام نمای مردم باشد، تصریح کرد: بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری، مجلس آینده باید مجلس نمایندگان مردم باشد و کسانی که وارد انتخابات می شوند تعهداتی داشته باشند و مردم این تعهدات را تفحس کنند.

دکتر زمانی با تاکید بر اینکه باید به وظیفه شرعی خود در انتخابات عمل کنیم، خاطر نشان کرد: همه ما باید بتوانیم در برابر خون حاج قاسم سلیمانی پاسخگو باشیم.

نادر اکبری وند جانشین حوزه مقاومت بسیج بانک ملی ایران نیز در این همایش ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و آغاز گام دوم انقلاب اسلامی، گزارش عملکردی از اقدامات این حوزه ارایه کرد.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ