۰۸ مهر ۱۳۹۹ | 19:26
کد خبر : 24388

اهدای لوح “ستاره طلایی روابط عمومی” به روابط عمومی بیمه آسیا

لوح "ستاره طلایی روابط عمومی" هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران به روابط عمومی بیمه آسیا اهدا شد.

به گزارش برداشت روز به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، در جشنواره تبلیغات و روابط عمومی که به مناسبت روز ملی روابط عمومی و با حضور مسئولانی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، بهداشت ،درمان وآموزش پزشکی،مدیران و کارشناسان روابط عمومی و استادان دانشگاه ها برگزار شد، لوح “ستاره طلایی روابط عمومی” هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران به روابط عمومی بیمه آسیا اهدا شد.
بنا بر این گزارش، با بررسی های انجام شده و کسب امتیازات بیشتر در بین روابط عمومی های ستاره سال ۱۳۹۸ ، لوح ” ستاره طلایی روابط عمومی” در رده های عملکرد مدیریتی و مسئولیت اجتماعی به مدیریت روابط عمومی بیمه آسیا اختصاص یافت.
این گزارش می افزاید: در هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران برترین ها و ستاره های روابط عمومی در بخش های ستاره ماندگار ، ستاره خدمت ، ستاره شایستگی ،ستاره مدیریت ،ستاره مسئولیت اجتماعی و ستارگان روابط عمومی معرفی و از آنان تقدیر شد.
بنا بر این گزارش ، در لوح اهدایی به مدیریت روابط عمومی بیمه آسیا ، آمده است : “پیشتازی و درخشندگی در بین ستارگان درخشان روابط عمومی، افتخاری بزرگ و ستودنی است . زیرا آن ها را در هیئت یک روابط عمومی پیشرو و ممتاز قرار می دهد و بر این اساس، ” ستاره طلایی روابط عمومی” نماد یک روابط عمومی پیشرو و ممتاز در طول یک سال فعالیت ممتاز و رو به جلوست”.

 

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ