۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | 17:41
کد خبر : 2387

با ارائه مشوق های ویژه برای کاهش هزینه های جریمه و بهره دوره تاخیر/ دعوت ایران خودرو از مشتریان بدهکار برای تسویه حساب

ایران خودرو به منظور جلوگیری از انباشت بدهی مشتریان بدهکار، طرح تشویقی ویژه ای درخصوص کاهش سود و جرایم تاخیر به اجرا گذاشته است.

به گزارش برداشت روز به نقل ازایکوپرس اجرای این طرح که به مناسبت چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از روز ۲۲ بهمن ماه کلید خورده تا ۱۸ اسفندماه مصادف با ولادت امیرالمومنین علی (ع) ادامه خواهد داشت.
مشتریانی که بدهی معوق و یا چک برگشتی دارند می توانند از کاهش ۱۰۰ درصدی جریمه تاخیر و تا سقف حداکثر ۵۰ درصد کاهش بهره دوران تاخیر بهره مند شوند.
در صورتی که تسویه بدهی در محدوده زمانی اعلام شده انجام شود،‌ مشوق های یادشده به مشتریان تعلق خواهد گرفت. این طرح قابل تمدید نبوده و فقط یک بار به اجرا گذاشته می شود.
مشتریان برای بهره مندی از این طرح می توانند پس از ورود به سایت فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir با نام کاربری اختصاصی خود، در بخش تسویه چک و جرایم، نسبت به تسویه مبالغ اقدام کرده و یا با مراجعه به نمایندگی های مجاز ایران خودرو از روش استفاده از طرح آگاهی یابند.
لازم به ذکر است، مشتریان بدهکار و ضامنین صرفا در صورت تسویه کل بدهی، امکان ثبت نام در طرح های فروش و پیش فروش محصولات ایران خودرو را خواهند داشت.

تجارتخانه آراد برندینگ | تجارتخانه آراد برندینگ